Duke treguar 1 to 28 of 28 videot.
Bixhoz me dashurine – Epizodi 28
22:13
Bixhoz me dashurine – Epizodi 28
46 minutes ago
307 shikime
-
Bixhoz me dashurine – Epizodi 27
22:13
Bixhoz me dashurine – Epizodi 27
23 hours ago
2569 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 17
21:00
Bixhoz me dashurine - Epizodi 17
14 days ago
3094 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 16
23:24
Bixhoz me dashurine - Epizodi 16
14 days ago
2493 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 15
21:41
Bixhoz me dashurine - Epizodi 15
15 days ago
3572 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 14
21:14
Bixhoz me dashurine - Epizodi 14
15 days ago
2818 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 13
22:01
Bixhoz me dashurine - Epizodi 13
17 days ago
2113 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 12
21:22
Bixhoz me dashurine - Epizodi 12
17 days ago
2371 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 11
21:17
Bixhoz me dashurine - Epizodi 11
20 days ago
2742 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 10
20:52
Bixhoz me dashurine - Epizodi 10
20 days ago
2258 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 9
21:00
Bixhoz me dashurine - Epizodi 9
20 days ago
2063 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 8
22:13
Bixhoz me dashurine - Epizodi 8
20 days ago
2488 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 7
24:57
Bixhoz me dashurine - Epizodi 7
22 days ago
3290 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 6
24:35
Bixhoz me dashurine - Epizodi 6
22 days ago
2702 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 5
25:16
Bixhoz me dashurine - Epizodi 5
23 days ago
3018 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 4
22:59
Bixhoz me dashurine - Epizodi 4
24 days ago
3249 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 3
24:59
Bixhoz me dashurine - Epizodi 3
24 days ago
2880 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 2
25:16
Bixhoz me dashurine - Epizodi 2
27 days ago
4186 shikime
-
Bixhoz me dashurine - Epizodi 1
30:15
Bixhoz me dashurine - Epizodi 1
28 days ago
4811 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS