Duke treguar 1 to 42 of 244 videot.
Dashuri me Qera ep.15 - Shqip
44:41
Dashuri me Qera ep.15 - Shqip
240 days ago
15801 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.13 - Shqip
41:45
Dashuri me Qera ep.13 - Shqip
240 days ago
16790 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.4 - Shqip
43:34
Dashuri me Qera ep.4 - Shqip
241 days ago
3498 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.3 - Shqip
42:13
Dashuri me Qera ep.3 - Shqip
241 days ago
4644 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
39:46
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
240 days ago
15075 shikime
99%
Dashuri me Qera ep.9 - Shqip
44:14
Dashuri me Qera ep.9 - Shqip
240 days ago
10263 shikime
99%
Dashuri me Qera ep.16 - Shqip
48:10
Dashuri me Qera ep.16 - Shqip
240 days ago
25622 shikime
98%
Dashuri me Qera ep.10 - Shqip
39:25
Dashuri me Qera ep.10 - Shqip
240 days ago
10485 shikime
98%
Dashuri me Qera ep.1 - Shqip
43:35
Dashuri me Qera ep.1 - Shqip
241 days ago
11000 shikime
98%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Fatih Harbiye 03. Mes Dy Dashurish 04. Dielli i Dimrit - Kis Gunesi 05. Me Fal - Beni Affet 06. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 07. Nje Pjese e Imja 08. Dashuria e Erret - Kara Sevda 09. Ambicie e Verbër - Kordugum 10. ASI 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dirilis Ertugrul - Ringjallja Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Gjithcka per tim bir - AlsatM Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me Dashuro - Beni Boyle Sev Milat - Shenja Tv Mos u Dorzo Muzik Turke - Titra Shqip Nena - Seriali me i RI O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS