Duke treguar 1 to 42 of 125 videot.
Emertoje Dashurine epizodi 116
52:33
Emertoje Dashurine epizodi 116
12 days ago
1950 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 115
53:48
Emertoje Dashurine epizodi 115
12 days ago
1409 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 114
54:23
Emertoje Dashurine epizodi 114
12 days ago
1458 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 113
53:12
Emertoje Dashurine epizodi 113
12 days ago
1335 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 108
54:23
Emertoje Dashurine epizodi 108
21 days ago
2007 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 107
53:12
Emertoje Dashurine epizodi 107
21 days ago
2660 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 106
53:42
Emertoje Dashurine epizodi 106
24 days ago
2948 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 105
53:12
Emertoje Dashurine epizodi 105
40 days ago
5294 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 104
55:27
Emertoje Dashurine epizodi 104
41 days ago
3628 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 103
54:35
Emertoje Dashurine epizodi 103
43 days ago
3969 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 102
55:03
Emertoje Dashurine epizodi 102
45 days ago
3430 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 101
48:17
Emertoje Dashurine epizodi 101
46 days ago
2886 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 100
54:33
Emertoje Dashurine epizodi 100
46 days ago
3035 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 99
55:27
Emertoje Dashurine epizodi 99
51 days ago
4997 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 98
54:35
Emertoje Dashurine epizodi 98
58 days ago
6395 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 97
53:42
Emertoje Dashurine epizodi 97
59 days ago
5320 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 96
54:57
Emertoje Dashurine epizodi 96
60 days ago
4300 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 95
52:33
Emertoje Dashurine epizodi 95
62 days ago
4524 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 94
54:23
Emertoje Dashurine epizodi 94
67 days ago
5378 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 93
53:48
Emertoje Dashurine epizodi 93
67 days ago
4225 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 92
57:52
Emertoje Dashurine epizodi 92
70 days ago
5207 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 91
50:42
Emertoje Dashurine epizodi 91
71 days ago
4656 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 90
58:49
Emertoje Dashurine epizodi 90
72 days ago
4950 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 89
59:52
Emertoje Dashurine epizodi 89
75 days ago
6000 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 88
53:42
Emertoje Dashurine epizodi 88
77 days ago
4830 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 87
52:21
Emertoje Dashurine epizodi 87
78 days ago
4538 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 86
48:43
Emertoje Dashurine epizodi 86
79 days ago
4136 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 85
47:34
Emertoje Dashurine epizodi 85
80 days ago
4465 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 84
48:43
Emertoje Dashurine epizodi 84
81 days ago
4878 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 83
45:24
Emertoje Dashurine epizodi 83
82 days ago
4951 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 81
48:43
Emertoje Dashurine epizodi 81
85 days ago
6568 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 80
50:42
Emertoje Dashurine epizodi 80
86 days ago
5599 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 79
51:25
Emertoje Dashurine epizodi 79
89 days ago
6206 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 78
54:45
Emertoje Dashurine epizodi 78
91 days ago
5757 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 77
52:45
Emertoje Dashurine epizodi 77
93 days ago
6751 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 76
59:58
Emertoje Dashurine epizodi 76
94 days ago
4873 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 75
57:35
Emertoje Dashurine epizodi 75
95 days ago
4929 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 74
52:49
Emertoje Dashurine epizodi 74
95 days ago
4610 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS