Duke treguar 1 to 19 of 19 videot.
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
34:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
184 days ago
7460 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
33:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
184 days ago
5272 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
30:15
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
186 days ago
4454 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
199 days ago
5328 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
31:04
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
200 days ago
5318 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
35:36
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
201 days ago
5348 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
33:56
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
202 days ago
5184 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
33:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
213 days ago
8268 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
34:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
218 days ago
8910 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
36:14
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
222 days ago
9930 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
33:59
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
226 days ago
8005 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
39:28
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
226 days ago
7450 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
38:13
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
227 days ago
8504 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
30:18
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
228 days ago
7939 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
229 days ago
9675 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
47:32
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
234 days ago
11327 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
35:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
234 days ago
10450 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
36:09
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
235 days ago
9890 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
31:00
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
237 days ago
12683 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS