Duke treguar 1 to 32 of 32 videot.
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
31:00
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
415 days ago
16046 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
47:32
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
412 days ago
13886 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
35:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
413 days ago
12818 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
408 days ago
12403 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
36:09
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
414 days ago
12244 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
36:14
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
401 days ago
11852 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
33:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
392 days ago
11353 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
38:13
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
406 days ago
11094 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
34:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
397 days ago
10944 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
34:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
362 days ago
10896 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
30:18
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
407 days ago
10282 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
33:59
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
404 days ago
9780 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
39:28
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
405 days ago
9575 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
33:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
363 days ago
7947 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
377 days ago
7906 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
35:36
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
379 days ago
7482 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
31:04
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
378 days ago
7128 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
33:56
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
380 days ago
7015 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
30:15
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
364 days ago
6429 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS