Duke treguar 1 to 19 of 19 videot.
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
34:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
55 days ago
5405 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
33:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
56 days ago
3959 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
30:15
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
57 days ago
3291 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
70 days ago
4144 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
31:04
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
71 days ago
4203 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
35:36
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
72 days ago
4179 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
33:56
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
73 days ago
4104 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
33:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
85 days ago
6909 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
34:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
90 days ago
7711 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
36:14
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
94 days ago
8705 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
33:59
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
97 days ago
6839 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
39:28
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
98 days ago
6216 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
38:13
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
99 days ago
7153 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
30:18
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
100 days ago
6686 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
101 days ago
8173 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
47:32
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
105 days ago
9920 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
35:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
106 days ago
9055 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
36:09
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
107 days ago
8462 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
31:00
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
108 days ago
10728 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel

SPONSORS

SPONSORS