Duke treguar 1 to 32 of 32 videot.
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
42:15
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
983 days ago
2029 shikime
-
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
40:40
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
984 days ago
1669 shikime
-
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
997 days ago
1082 shikime
-
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
997 days ago
1103 shikime
-
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
43:46
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
1011 days ago
1387 shikime
-
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
38:54
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
1019 days ago
1882 shikime
-
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
42:37
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
1019 days ago
1458 shikime
-
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
42:43
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
1028 days ago
1323 shikime
-
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
37:43
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
1028 days ago
1120 shikime
-
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
42:08
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
1049 days ago
1830 shikime
-
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
41:35
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
1052 days ago
2339 shikime
-
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
41:18
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
1052 days ago
1774 shikime
-
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
48:28
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
1055 days ago
1663 shikime
-
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
46:54
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
1060 days ago
1994 shikime
-
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
45:25
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
1067 days ago
2300 shikime
-
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
47:37
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
1071 days ago
2270 shikime
-
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
39:16
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
1072 days ago
2194 shikime
-
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
45:12
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
1073 days ago
2885 shikime
-
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
49:36
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
1074 days ago
2522 shikime
-
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
43:00
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
1074 days ago
1774 shikime
-
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
42:28
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
1076 days ago
2558 shikime
-
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
50:35
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
1077 days ago
2825 shikime
-
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
43:13
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
1081 days ago
2951 shikime
-
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
41:16
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
1082 days ago
2343 shikime
-
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
41:00
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
1083 days ago
3410 shikime
-
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
46:12
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
1084 days ago
3168 shikime
-
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
46:30
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
1087 days ago
4830 shikime
-
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
40:50
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
1088 days ago
6227 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS