Duke treguar 1 to 32 of 32 videot.
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
40:50
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
324 days ago
3999 shikime
-
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
46:30
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
323 days ago
3336 shikime
-
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
41:00
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
319 days ago
2091 shikime
-
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
43:13
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
316 days ago
1871 shikime
-
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
45:12
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
309 days ago
1845 shikime
-
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
50:35
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
313 days ago
1833 shikime
-
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
46:12
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
320 days ago
1830 shikime
-
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
42:28
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
311 days ago
1524 shikime
-
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
49:36
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
309 days ago
1445 shikime
-
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
47:37
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
306 days ago
1400 shikime
-
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
45:25
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
302 days ago
1372 shikime
-
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
41:16
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
318 days ago
1356 shikime
-
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
41:35
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
287 days ago
1305 shikime
-
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
46:54
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
295 days ago
1109 shikime
-
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
39:16
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
307 days ago
1097 shikime
-
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
42:08
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
285 days ago
1044 shikime
-
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
38:54
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
254 days ago
977 shikime
-
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
41:18
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
287 days ago
955 shikime
-
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
42:15
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
219 days ago
904 shikime
-
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
48:28
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
291 days ago
772 shikime
-
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
42:37
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
254 days ago
759 shikime
-
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
43:00
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
310 days ago
758 shikime
-
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
43:46
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
246 days ago
624 shikime
-
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
40:40
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
220 days ago
555 shikime
-
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
42:43
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
264 days ago
481 shikime
-
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
233 days ago
423 shikime
-
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
37:43
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
264 days ago
423 shikime
-
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
233 days ago
376 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS