Duke treguar 1 to 42 of 161 videot.
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
47:32
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
689 days ago
2748 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
43:26
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
689 days ago
2739 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
51:41
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
689 days ago
3320 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
42:00
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
689 days ago
6024 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
39:52
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
689 days ago
2411 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.128 - Klan Tv
42:53
Fate te Kryqzuara ep.128 - Klan Tv
689 days ago
1866 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.127 - Klan Tv
37:40
Fate te Kryqzuara ep.127 - Klan Tv
689 days ago
2622 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.126 - Klan Tv
59:44
Fate te Kryqzuara ep.126 - Klan Tv
689 days ago
3285 shikime
80%
Fate te Kryqzuara ep.129 - Klan Tv
43:52
Fate te Kryqzuara ep.129 - Klan Tv
689 days ago
1871 shikime
67%
Fate te Kryqezuara epizodi 285
38:57
Fate te Kryqezuara epizodi 285
296 days ago
3034 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 284
43:44
Fate te Kryqezuara epizodi 284
298 days ago
3219 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 283
52:35
Fate te Kryqezuara epizodi 283
299 days ago
3892 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 282
41:21
Fate te Kryqezuara epizodi 282
302 days ago
4225 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 281
39:47
Fate te Kryqezuara epizodi 281
307 days ago
3295 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 280
45:58
Fate te Kryqezuara epizodi 280
309 days ago
2377 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 279
41:03
Fate te Kryqezuara epizodi 279
309 days ago
2500 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS