Duke treguar 1 to 42 of 42 videot.
Filinta - Ep.59-1
41:41
Filinta - Ep.59-1
720 days ago
2797 shikime
67%
Filinta - Ep.67 - Shqip - 20.11.2016
37:33
Filinta - Ep.67 - Shqip - 20.11.2016
661 days ago
2618 shikime
75%
Filinta - Ep.76 - Shqip
33:02:08
Filinta - Ep.76 - Shqip
574 days ago
2346 shikime
-
Filinta - Ep.73 - Shqip
28:02:18
Filinta - Ep.73 - Shqip
596 days ago
2345 shikime
-
Filinta - Ep.59-3
52:00
Filinta - Ep.59-3
720 days ago
2232 shikime
100%
Filinta - Ep.79 - Shqip
45:01:55
Filinta - Ep.79 - Shqip
554 days ago
2120 shikime
-
Filinta - Ep.80 - Shqip
57:01:48
Filinta - Ep.80 - Shqip
542 days ago
2065 shikime
-
Filinta - Ep.82 - Shqip
36:02:24
Filinta - Ep.82 - Shqip
531 days ago
2051 shikime
-
Filinta - Ep.59-2
43:13
Filinta - Ep.59-2
720 days ago
2038 shikime
100%
Filinta - Ep.78 - Shqip
01:02:02
Filinta - Ep.78 - Shqip
563 days ago
1811 shikime
-
Filinta - Ep.72 - Shqip
02:04:16
Filinta - Ep.72 - Shqip
603 days ago
1782 shikime
-
Filinta - Ep.74 - Shqip
42:02:07
Filinta - Ep.74 - Shqip
589 days ago
1768 shikime
-
Filinta - Ep.90 - Shqip
39:01:22
Filinta - Ep.90 - Shqip
477 days ago
1758 shikime
-
Filinta - Ep.61-3 - Shqip - 09.10.2016
55:22
Filinta - Ep.61-3 - Shqip - 09.10.2016
706 days ago
1748 shikime
100%
Filinta - Ep.75 - Shqip
22:02:13
Filinta - Ep.75 - Shqip
583 days ago
1742 shikime
-
Filinta - Ep.81 - Shqip
31:02:04
Filinta - Ep.81 - Shqip
541 days ago
1677 shikime
-
Filinta - Ep.61-1 - Shqip - 09.10.2016
33:12
Filinta - Ep.61-1 - Shqip - 09.10.2016
706 days ago
1632 shikime
100%
Filinta - Ep.62-3 - Shqip - 16.10.2016
37:11
Filinta - Ep.62-3 - Shqip - 16.10.2016
693 days ago
1510 shikime
100%
Filinta - Ep.84 - Shqip
45:12
Filinta - Ep.84 - Shqip
516 days ago
1487 shikime
-
Filinta - Ep.83 - Shqip
41:01:51
Filinta - Ep.83 - Shqip
527 days ago
1460 shikime
-
Filinta - Ep.88 - Shqip
34:01:36
Filinta - Ep.88 - Shqip
492 days ago
1442 shikime
-
Filinta - Ep.85 - Shqip
43:01:37
Filinta - Ep.85 - Shqip
514 days ago
1397 shikime
-
Filinta - Ep.62-1 - Shqip - 16.10.2016
39:45
Filinta - Ep.62-1 - Shqip - 16.10.2016
693 days ago
1384 shikime
100%
Filinta - Ep.63-3 - Shqip - 23.10.2016
30:21
Filinta - Ep.63-3 - Shqip - 23.10.2016
680 days ago
1344 shikime
100%
Filinta - Ep.60-2 - Shqip - 02.10.2016
50:01
Filinta - Ep.60-2 - Shqip - 02.10.2016
711 days ago
1335 shikime
100%
Filinta - Ep.62-2 - Shqip - 16.10.2016
41:53
Filinta - Ep.62-2 - Shqip - 16.10.2016
693 days ago
1298 shikime
100%
Filinta - Ep.89 - Shqip
17:01:34
Filinta - Ep.89 - Shqip
486 days ago
1263 shikime
-
Filinta - Ep.63-2 - Shqip - 23.10.2016
59:21
Filinta - Ep.63-2 - Shqip - 23.10.2016
680 days ago
1257 shikime
100%
Filinta - Ep.86 - Shqip
28:01:30
Filinta - Ep.86 - Shqip
499 days ago
1164 shikime
-
Filinta - Ep.61-2 - Shqip - 09.10.2016
51:17
Filinta - Ep.61-2 - Shqip - 09.10.2016
706 days ago
1154 shikime
100%
Filinta - Ep.63-1 - Shqip - 23.10.2016
48:23
Filinta - Ep.63-1 - Shqip - 23.10.2016
680 days ago
1076 shikime
100%
Filinta - Ep.87 - Shqip
41:01:41
Filinta - Ep.87 - Shqip
498 days ago
991 shikime
-
Filinta - Ep.77 - Shqip
09:01:53
Filinta - Ep.77 - Shqip
570 days ago
987 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS