Duke treguar 1 to 40 of 40 videot.
Gropa - Epizodi 40
37:37
Gropa - Epizodi 40
75 days ago
1773 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
34:33
Gropa - Epizodi 38
79 days ago
1390 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
31:02
Gropa - Epizodi 38
80 days ago
1315 shikime
-
Gropa - Epizodi 37
34:30
Gropa - Epizodi 37
80 days ago
1634 shikime
-
Gropa - Epizodi 36
41:28
Gropa - Epizodi 36
106 days ago
3145 shikime
-
Gropa - Epizodi 35
36:57
Gropa - Epizodi 35
109 days ago
4735 shikime
-
Gropa - Epizodi 34
34:56
Gropa - Epizodi 34
112 days ago
2891 shikime
-
Gropa - Epizodi 33
37:48
Gropa - Epizodi 33
115 days ago
2183 shikime
-
Gropa - Epizodi 32
41:26
Gropa - Epizodi 32
120 days ago
2316 shikime
-
Gropa - Epizodi 31
35:31
Gropa - Epizodi 31
122 days ago
3148 shikime
-
Gropa - Epizodi 30
33:19
Gropa - Epizodi 30
123 days ago
3661 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
39:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
124 days ago
3552 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
39:17
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
137 days ago
3366 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
34:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
138 days ago
2795 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
144 days ago
3264 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
39:16
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
145 days ago
3128 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
38:59
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
146 days ago
2873 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
39:50
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
148 days ago
3165 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
33:35
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
149 days ago
3126 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
42:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
150 days ago
3334 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
40:04
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
155 days ago
3758 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
41:09
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
156 days ago
3651 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
39:26
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
157 days ago
3467 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
35:02
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
159 days ago
3742 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
36:24
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
161 days ago
3536 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
32:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
162 days ago
3277 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
34:03
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
164 days ago
4169 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
37:40
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
166 days ago
3890 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
37:51
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
170 days ago
4215 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
171 days ago
4219 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
32:21
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
172 days ago
4686 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
32:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
173 days ago
4465 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
31:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
179 days ago
4432 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
36:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
180 days ago
4205 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
37:37
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
181 days ago
4314 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
39:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
182 days ago
4400 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
33:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
183 days ago
4063 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
34:12
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
184 days ago
4412 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
37:07
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
185 days ago
4807 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
36:39
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
186 days ago
8023 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS