Duke treguar 1 to 42 of 65 videot.
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
36:39
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
557 days ago
10648 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
37:07
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
556 days ago
6639 shikime
-
Gropa - Epizodi 35
36:57
Gropa - Epizodi 35
480 days ago
6354 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
32:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
544 days ago
6203 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
32:21
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
543 days ago
6201 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
31:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
550 days ago
6176 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
542 days ago
6123 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
39:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
553 days ago
6047 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
34:12
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
555 days ago
6025 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
39:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
495 days ago
5911 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
34:03
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
535 days ago
5826 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
37:51
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
541 days ago
5815 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
37:37
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
552 days ago
5773 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
36:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
551 days ago
5739 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
33:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
554 days ago
5514 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
40:04
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
526 days ago
5493 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
37:40
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
537 days ago
5416 shikime
-
Gropa - Epizodi 30
33:19
Gropa - Epizodi 30
494 days ago
5413 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
36:24
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
532 days ago
5394 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
41:09
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
527 days ago
5391 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
35:02
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
530 days ago
5333 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
42:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
521 days ago
5218 shikime
-
Gropa - Epizodi 31
35:31
Gropa - Epizodi 31
493 days ago
5180 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
39:26
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
528 days ago
5153 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
39:17
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
508 days ago
4887 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
515 days ago
4811 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
32:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
533 days ago
4763 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
33:35
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
520 days ago
4755 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
39:16
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
516 days ago
4716 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
39:50
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
519 days ago
4636 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
34:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
509 days ago
4375 shikime
-
Gropa - Epizodi 34
34:56
Gropa - Epizodi 34
483 days ago
4340 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
38:59
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
517 days ago
4287 shikime
-
Gropa - Epizodi 36
41:28
Gropa - Epizodi 36
477 days ago
4199 shikime
-
Gropa - Epizodi 32
41:26
Gropa - Epizodi 32
491 days ago
3671 shikime
-
Gropa - Epizodi 40
37:37
Gropa - Epizodi 40
446 days ago
3511 shikime
-
Gropa - Epizodi 33
37:48
Gropa - Epizodi 33
486 days ago
3479 shikime
-
Gropa - Epizodi 37
34:30
Gropa - Epizodi 37
451 days ago
2629 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
34:33
Gropa - Epizodi 38
449 days ago
2445 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
31:02
Gropa - Epizodi 38
450 days ago
2216 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS