Duke treguar 1 to 42 of 65 videot.
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
36:39
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
429 days ago
10379 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
37:07
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
428 days ago
6470 shikime
-
Gropa - Epizodi 35
36:57
Gropa - Epizodi 35
352 days ago
6181 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
32:21
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
415 days ago
6033 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
32:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
416 days ago
6005 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
31:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
422 days ago
6004 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
34:12
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
427 days ago
5933 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
414 days ago
5885 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
39:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
425 days ago
5873 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
37:51
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
413 days ago
5699 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
34:03
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
407 days ago
5691 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
37:37
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
424 days ago
5661 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
36:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
423 days ago
5619 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
39:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
367 days ago
5604 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
33:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
426 days ago
5340 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
40:04
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
398 days ago
5276 shikime
-
Gropa - Epizodi 30
33:19
Gropa - Epizodi 30
366 days ago
5275 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
37:40
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
409 days ago
5216 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
35:02
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
402 days ago
5186 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
41:09
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
399 days ago
5179 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
36:24
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
404 days ago
5127 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
42:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
393 days ago
4960 shikime
-
Gropa - Epizodi 31
35:31
Gropa - Epizodi 31
365 days ago
4945 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
39:26
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
400 days ago
4931 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
39:17
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
380 days ago
4682 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
32:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
405 days ago
4622 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
387 days ago
4565 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
33:35
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
392 days ago
4564 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
39:16
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
388 days ago
4489 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
39:50
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
391 days ago
4466 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
34:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
381 days ago
4168 shikime
-
Gropa - Epizodi 36
41:28
Gropa - Epizodi 36
349 days ago
4134 shikime
-
Gropa - Epizodi 34
34:56
Gropa - Epizodi 34
355 days ago
4129 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
38:59
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
389 days ago
4114 shikime
-
Gropa - Epizodi 32
41:26
Gropa - Epizodi 32
363 days ago
3529 shikime
-
Gropa - Epizodi 40
37:37
Gropa - Epizodi 40
318 days ago
3413 shikime
-
Gropa - Epizodi 33
37:48
Gropa - Epizodi 33
358 days ago
3345 shikime
-
Gropa - Epizodi 37
34:30
Gropa - Epizodi 37
323 days ago
2554 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
34:33
Gropa - Epizodi 38
322 days ago
2337 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
31:02
Gropa - Epizodi 38
322 days ago
2155 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS