Duke treguar 1 to 40 of 40 videot.
Gropa - Epizodi 40
37:37
Gropa - Epizodi 40
168 days ago
2442 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
34:33
Gropa - Epizodi 38
171 days ago
1773 shikime
-
Gropa - Epizodi 38
31:02
Gropa - Epizodi 38
172 days ago
1620 shikime
-
Gropa - Epizodi 37
34:30
Gropa - Epizodi 37
173 days ago
1971 shikime
-
Gropa - Epizodi 36
41:28
Gropa - Epizodi 36
199 days ago
3445 shikime
-
Gropa - Epizodi 35
36:57
Gropa - Epizodi 35
202 days ago
5181 shikime
-
Gropa - Epizodi 34
34:56
Gropa - Epizodi 34
205 days ago
3259 shikime
-
Gropa - Epizodi 33
37:48
Gropa - Epizodi 33
208 days ago
2562 shikime
-
Gropa - Epizodi 32
41:26
Gropa - Epizodi 32
213 days ago
2686 shikime
-
Gropa - Epizodi 31
35:31
Gropa - Epizodi 31
215 days ago
3481 shikime
-
Gropa - Epizodi 30
33:19
Gropa - Epizodi 30
216 days ago
4108 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
39:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 29
217 days ago
4252 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
39:17
Gropa (Cukur) - Epizodi 28
230 days ago
3751 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
34:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
231 days ago
3171 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 26
237 days ago
3642 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
39:16
Gropa (Cukur) - Epizodi 25
238 days ago
3521 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
38:59
Gropa (Cukur) - Epizodi 24
239 days ago
3202 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
39:50
Gropa (Cukur) - Epizodi 23
241 days ago
3510 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
33:35
Gropa (Cukur) - Epizodi 22
242 days ago
3538 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
42:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 21
243 days ago
3758 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
40:04
Gropa (Cukur) - Epizodi 20
248 days ago
4249 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
41:09
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
249 days ago
4068 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
39:26
Gropa (Cukur) - Epizodi 18
250 days ago
3912 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
35:02
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
252 days ago
4173 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
36:24
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
254 days ago
4053 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
32:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
255 days ago
3680 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
34:03
Gropa (Cukur) - Epizodi 14
257 days ago
4611 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
37:40
Gropa (Cukur) - Epizodi 13
259 days ago
4258 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
37:51
Gropa (Cukur) - Epizodi 12
263 days ago
4619 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
33:14
Gropa (Cukur) - Epizodi 11
264 days ago
4641 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
32:21
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
265 days ago
5112 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
32:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 9
266 days ago
4878 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
31:27
Gropa (Cukur) - Epizodi 8
272 days ago
4905 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
36:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
273 days ago
4609 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
37:37
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
274 days ago
4707 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
39:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
275 days ago
4821 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
33:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
276 days ago
4415 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
34:12
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
277 days ago
4858 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
37:07
Gropa (Cukur) - Epizodi 2
278 days ago
5272 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
36:39
Gropa (Cukur) - Epizodi 1
279 days ago
8711 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS