Duke treguar 1 to 42 of 137 videot.
Guxim dhe Bukuri ep.5 - Perkthim Shqip
23:58
Guxim dhe Bukuri ep.5 - Perkthim Shqip
1028 days ago
14471 shikime
97%
Guxim dhe Bukuri ep.1 - Perkthim Shqip
29:18
Guxim dhe Bukuri ep.1 - Perkthim Shqip
1034 days ago
13849 shikime
97%
Guxim dhe Bukuri ep.4 - Perkthim Shqip
36:20
Guxim dhe Bukuri ep.4 - Perkthim Shqip
1031 days ago
13370 shikime
99%
Guxim dhe Bukuri ep.6 - Perkthim Shqip
25:40
Guxim dhe Bukuri ep.6 - Perkthim Shqip
1026 days ago
12267 shikime
98%
Guxim dhe Bukuri ep.8 - Perkthim Shqip
26:40
Guxim dhe Bukuri ep.8 - Perkthim Shqip
1024 days ago
11635 shikime
90%
Guxim dhe Bukuri ep.3 - Perkthim Shqip
36:43
Guxim dhe Bukuri ep.3 - Perkthim Shqip
1033 days ago
11354 shikime
99%
Guxim dhe Bukuri ep.7 - Perkthim Shqip
30:21
Guxim dhe Bukuri ep.7 - Perkthim Shqip
1024 days ago
11277 shikime
94%
Guxim dhe Bukuri ep.11 - Perkthim Shqip
27:59
Guxim dhe Bukuri ep.11 - Perkthim Shqip
1017 days ago
10979 shikime
97%
Guxim dhe Bukuri ep.9 - Perkthim Shqip
27:41
Guxim dhe Bukuri ep.9 - Perkthim Shqip
1023 days ago
10953 shikime
98%
Guxim dhe Bukuri ep.10 - Perkthim Shqip
26:30
Guxim dhe Bukuri ep.10 - Perkthim Shqip
1018 days ago
10731 shikime
86%
Guxim dhe Bukuri ep.12 - Perkthim Shqip
27:58
Guxim dhe Bukuri ep.12 - Perkthim Shqip
1015 days ago
10691 shikime
91%
Guxim dhe Bukuri ep.2 - Perkthim Shqip
31:02
Guxim dhe Bukuri ep.2 - Perkthim Shqip
1034 days ago
10604 shikime
88%
Guxim dhe Bukur - Fragmenti 2-1
01:02
Guxim dhe Bukur - Fragmenti 2-1
1029 days ago
6015 shikime
88%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS