Duke treguar 1 to 42 of 95 videot.
Konaku i Ages - Ep.1
48:40
Konaku i Ages - Ep.1
933 days ago
1890 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.101
59:51
Konaku i Ages - Ep.101
913 days ago
1351 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.2
41:08
Konaku i Ages - Ep.2
933 days ago
1325 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.3
42:49
Konaku i Ages - Ep.3
933 days ago
1105 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.100
01:03:19
Konaku i Ages - Ep.100
913 days ago
1103 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.5
43:53
Konaku i Ages - Ep.5
932 days ago
1081 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.97
48:23
Konaku i Ages - Ep.97
913 days ago
948 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.99
39:19
Konaku i Ages - Ep.99
913 days ago
848 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.98
51:39
Konaku i Ages - Ep.98
913 days ago
842 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.96
54:15
Konaku i Ages - Ep.96
913 days ago
828 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.54
34:01
Konaku i Ages - Ep.54
913 days ago
816 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.85
36:13
Konaku i Ages - Ep.85
913 days ago
810 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.9
37:47
Konaku i Ages - Ep.9
928 days ago
810 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.94
39:36
Konaku i Ages - Ep.94
913 days ago
805 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.93
01:05:31
Konaku i Ages - Ep.93
913 days ago
803 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.92
39:46
Konaku i Ages - Ep.92
913 days ago
789 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.95
01:04:54
Konaku i Ages - Ep.95
913 days ago
780 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.14
35:29
Konaku i Ages - Ep.14
928 days ago
777 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.30
37:21
Konaku i Ages - Ep.30
928 days ago
771 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.86
39:52
Konaku i Ages - Ep.86
913 days ago
753 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.4
37:25
Konaku i Ages - Ep.4
933 days ago
742 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.88
47:13
Konaku i Ages - Ep.88
913 days ago
727 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.91
39:18
Konaku i Ages - Ep.91
913 days ago
725 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.58
33:30
Konaku i Ages - Ep.58
913 days ago
720 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.72
37:36
Konaku i Ages - Ep.72
913 days ago
716 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.87
37:17
Konaku i Ages - Ep.87
913 days ago
707 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.8
46:18
Konaku i Ages - Ep.8
929 days ago
704 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.13
38:27
Konaku i Ages - Ep.13
928 days ago
698 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.25
38:35
Konaku i Ages - Ep.25
928 days ago
696 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.74
39:34
Konaku i Ages - Ep.74
913 days ago
695 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.10
47:57
Konaku i Ages - Ep.10
928 days ago
690 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.82
38:58
Konaku i Ages - Ep.82
913 days ago
686 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.21
45:40
Konaku i Ages - Ep.21
928 days ago
685 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.90
43:26
Konaku i Ages - Ep.90
913 days ago
681 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.6
43:50
Konaku i Ages - Ep.6
929 days ago
680 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.68
39:24
Konaku i Ages - Ep.68
913 days ago
679 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.70
40:10
Konaku i Ages - Ep.70
913 days ago
668 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.22
44:34
Konaku i Ages - Ep.22
928 days ago
668 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.18
40:55
Konaku i Ages - Ep.18
928 days ago
664 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.61
40:01
Konaku i Ages - Ep.61
913 days ago
652 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.59
39:12
Konaku i Ages - Ep.59
913 days ago
650 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS