Duke treguar 1 to 42 of 95 videot.
Konaku i Ages - Ep.72
37:36
Konaku i Ages - Ep.72
949 days ago
734 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.30
37:21
Konaku i Ages - Ep.30
964 days ago
788 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.29
36:45
Konaku i Ages - Ep.29
964 days ago
595 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.28
33:28
Konaku i Ages - Ep.28
964 days ago
668 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.27
39:32
Konaku i Ages - Ep.27
964 days ago
515 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.26
36:05
Konaku i Ages - Ep.26
964 days ago
606 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.25
38:35
Konaku i Ages - Ep.25
964 days ago
711 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.24
38:12
Konaku i Ages - Ep.24
964 days ago
426 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.23
42:59
Konaku i Ages - Ep.23
964 days ago
524 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.22
44:34
Konaku i Ages - Ep.22
964 days ago
683 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.21
45:40
Konaku i Ages - Ep.21
964 days ago
703 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.20
44:28
Konaku i Ages - Ep.20
964 days ago
478 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.19
34:44
Konaku i Ages - Ep.19
964 days ago
595 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.18
40:55
Konaku i Ages - Ep.18
964 days ago
682 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.17
48:15
Konaku i Ages - Ep.17
964 days ago
556 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.16
40:49
Konaku i Ages - Ep.16
964 days ago
641 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.15
38:37
Konaku i Ages - Ep.15
964 days ago
649 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.14
35:29
Konaku i Ages - Ep.14
964 days ago
788 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.13
38:27
Konaku i Ages - Ep.13
964 days ago
711 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.12
38:20
Konaku i Ages - Ep.12
964 days ago
657 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.11
39:55
Konaku i Ages - Ep.11
964 days ago
600 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.10
47:57
Konaku i Ages - Ep.10
964 days ago
696 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.9
37:47
Konaku i Ages - Ep.9
964 days ago
832 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.8
46:18
Konaku i Ages - Ep.8
964 days ago
721 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.7
45:50
Konaku i Ages - Ep.7
964 days ago
600 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.6
43:50
Konaku i Ages - Ep.6
964 days ago
700 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.5
43:53
Konaku i Ages - Ep.5
967 days ago
1097 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.4
37:25
Konaku i Ages - Ep.4
968 days ago
756 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.3
42:49
Konaku i Ages - Ep.3
968 days ago
1122 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.2
41:08
Konaku i Ages - Ep.2
968 days ago
1346 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.1
48:40
Konaku i Ages - Ep.1
968 days ago
1901 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.101
59:51
Konaku i Ages - Ep.101
949 days ago
1375 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.100
01:03:19
Konaku i Ages - Ep.100
949 days ago
1121 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.99
39:19
Konaku i Ages - Ep.99
949 days ago
863 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.98
51:39
Konaku i Ages - Ep.98
949 days ago
856 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.97
48:23
Konaku i Ages - Ep.97
949 days ago
971 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.96
54:15
Konaku i Ages - Ep.96
949 days ago
848 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.95
01:04:54
Konaku i Ages - Ep.95
949 days ago
805 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.94
39:36
Konaku i Ages - Ep.94
949 days ago
822 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.93
01:05:31
Konaku i Ages - Ep.93
949 days ago
819 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.92
39:46
Konaku i Ages - Ep.92
949 days ago
809 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS