Duke treguar 1 to 42 of 310 videot.
Me Dashuro ep.91 - Shqip
20:01:11
Me Dashuro ep.91 - Shqip
991 days ago
1511 shikime
100%
Me Dashuro ep.86 - Shqip
11:01:20
Me Dashuro ep.86 - Shqip
996 days ago
1339 shikime
100%
Me Dashuro ep.85 - Shqip
22:01:16
Me Dashuro ep.85 - Shqip
996 days ago
1206 shikime
100%
Me Dashuro ep.78 - Shqip
27:01:22
Me Dashuro ep.78 - Shqip
1004 days ago
1588 shikime
100%
Me Dashuro ep.77 - Shqip
31:01:22
Me Dashuro ep.77 - Shqip
1005 days ago
1514 shikime
100%
Me Dashuro ep.73 - Shqip
27:01:18
Me Dashuro ep.73 - Shqip
1014 days ago
1686 shikime
100%
Me Dashuro ep.61 - Shqip
59:01:21
Me Dashuro ep.61 - Shqip
1034 days ago
1110 shikime
100%
Me Dashuro ep.53 - Shqip
54:01:21
Me Dashuro ep.53 - Shqip
1043 days ago
1542 shikime
100%
Me Dashuro ep.52 - Shqip
56:57
Me Dashuro ep.52 - Shqip
1043 days ago
1249 shikime
100%
Me Dashuro ep.51 - Shqip
47:01:12
Me Dashuro ep.51 - Shqip
1047 days ago
1562 shikime
100%
Me Dashuro ep.49 - Shqip
21:01:21
Me Dashuro ep.49 - Shqip
1047 days ago
875 shikime
100%
Me Dashuro ep.48 - Shqip
53:33
Me Dashuro ep.48 - Shqip
1052 days ago
696 shikime
100%
Me Dashuro ep.47 - Shqip
33:01:18
Me Dashuro ep.47 - Shqip
1052 days ago
860 shikime
100%
Me Dashuro ep.46 - Shqip
09:01:16
Me Dashuro ep.46 - Shqip
1053 days ago
1075 shikime
100%
Me Dashuro ep.45 - Shqip
23:01:18
Me Dashuro ep.45 - Shqip
1053 days ago
1085 shikime
100%
Me Dashuro ep.44 - Shqip
45:01:22
Me Dashuro ep.44 - Shqip
1053 days ago
953 shikime
100%
Me Dashuro ep.43 - Shqip
38:01:22
Me Dashuro ep.43 - Shqip
1053 days ago
770 shikime
100%
Me Dashuro ep.42 - Shqip
15:01:22
Me Dashuro ep.42 - Shqip
1053 days ago
799 shikime
100%
Me Dashuro ep.41 - Shqip
56:01:22
Me Dashuro ep.41 - Shqip
1053 days ago
1071 shikime
100%
Me Dashuro ep.40 - Shqip
07:01:21
Me Dashuro ep.40 - Shqip
1053 days ago
1235 shikime
100%
Me Dashuro ep.39 - Shqip
26:01:23
Me Dashuro ep.39 - Shqip
1053 days ago
1945 shikime
100%
Me Dashuro ep.80 - Shqip
01:23:46
Me Dashuro ep.80 - Shqip
1001 days ago
1111 shikime
25%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS