Duke treguar 1 to 42 of 162 videot.
Me Dashuro ep.91 - Shqip
20:01:11
Me Dashuro ep.91 - Shqip
320 days ago
1106 shikime
100%
Me Dashuro ep.86 - Shqip
11:01:20
Me Dashuro ep.86 - Shqip
326 days ago
1023 shikime
100%
Me Dashuro ep.85 - Shqip
22:01:16
Me Dashuro ep.85 - Shqip
326 days ago
866 shikime
100%
Me Dashuro ep.78 - Shqip
27:01:22
Me Dashuro ep.78 - Shqip
334 days ago
1269 shikime
100%
Me Dashuro ep.77 - Shqip
31:01:22
Me Dashuro ep.77 - Shqip
335 days ago
1179 shikime
100%
Me Dashuro ep.73 - Shqip
27:01:18
Me Dashuro ep.73 - Shqip
343 days ago
1131 shikime
100%
Me Dashuro ep.61 - Shqip
59:01:21
Me Dashuro ep.61 - Shqip
363 days ago
644 shikime
100%
Me Dashuro ep.53 - Shqip
54:01:21
Me Dashuro ep.53 - Shqip
373 days ago
1141 shikime
100%
Me Dashuro ep.52 - Shqip
56:57
Me Dashuro ep.52 - Shqip
373 days ago
909 shikime
100%
Me Dashuro ep.51 - Shqip
47:01:12
Me Dashuro ep.51 - Shqip
376 days ago
1136 shikime
100%
Me Dashuro ep.49 - Shqip
21:01:21
Me Dashuro ep.49 - Shqip
376 days ago
487 shikime
100%
Me Dashuro ep.48 - Shqip
53:33
Me Dashuro ep.48 - Shqip
381 days ago
475 shikime
100%
Me Dashuro ep.47 - Shqip
33:01:18
Me Dashuro ep.47 - Shqip
381 days ago
465 shikime
100%
Me Dashuro ep.46 - Shqip
09:01:16
Me Dashuro ep.46 - Shqip
382 days ago
662 shikime
100%
Me Dashuro ep.45 - Shqip
23:01:18
Me Dashuro ep.45 - Shqip
382 days ago
694 shikime
100%
Me Dashuro ep.44 - Shqip
45:01:22
Me Dashuro ep.44 - Shqip
382 days ago
587 shikime
100%
Me Dashuro ep.43 - Shqip
38:01:22
Me Dashuro ep.43 - Shqip
382 days ago
416 shikime
100%
Me Dashuro ep.42 - Shqip
15:01:22
Me Dashuro ep.42 - Shqip
382 days ago
415 shikime
100%
Me Dashuro ep.41 - Shqip
56:01:22
Me Dashuro ep.41 - Shqip
382 days ago
617 shikime
100%
Me Dashuro ep.40 - Shqip
07:01:21
Me Dashuro ep.40 - Shqip
382 days ago
789 shikime
100%
Me Dashuro ep.39 - Shqip
26:01:23
Me Dashuro ep.39 - Shqip
382 days ago
1369 shikime
100%
Me Dashuro ep.80 - Shqip
01:23:46
Me Dashuro ep.80 - Shqip
331 days ago
793 shikime
25%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS