Duke treguar 1 to 42 of 198 videot.
Perandori ep.211 - KTV
24:45
Perandori ep.211 - KTV
349 days ago
353 shikime
-
Perandori ep.210 - KTV
23:08
Perandori ep.210 - KTV
350 days ago
348 shikime
-
Perandori ep.209 - KTV
25:39
Perandori ep.209 - KTV
350 days ago
442 shikime
-
Perandori ep.208 - KTV
32:12
Perandori ep.208 - KTV
351 days ago
558 shikime
-
Perandori ep.207 - KTV
29:22
Perandori ep.207 - KTV
352 days ago
354 shikime
-
Perandori ep.206 - KTV
33:32
Perandori ep.206 - KTV
354 days ago
311 shikime
-
Perandori ep.205 - KTV
36:03
Perandori ep.205 - KTV
354 days ago
361 shikime
-
Perandori ep.204 - KTV
30:49
Perandori ep.204 - KTV
354 days ago
325 shikime
-
Perandori ep.203 - KTV
29:59
Perandori ep.203 - KTV
356 days ago
363 shikime
-
Perandori ep.202 - KTV
33:46
Perandori ep.202 - KTV
356 days ago
268 shikime
-
Perandori ep.201 - KTV
33:44
Perandori ep.201 - KTV
357 days ago
294 shikime
-
Perandori ep.200 - KTV
32:59
Perandori ep.200 - KTV
357 days ago
270 shikime
-
Perandori ep.199 - KTV
34:45
Perandori ep.199 - KTV
359 days ago
268 shikime
-
Perandori ep.198 - KTV
30:23
Perandori ep.198 - KTV
361 days ago
288 shikime
-
Perandori ep.197 - KTV
34:47
Perandori ep.197 - KTV
362 days ago
274 shikime
-
Perandori ep.196 - KTV
35:09
Perandori ep.196 - KTV
362 days ago
441 shikime
-
Perandori ep.195 - KTV
33:45
Perandori ep.195 - KTV
366 days ago
334 shikime
-
Perandori ep.194 - KTV
32:00
Perandori ep.194 - KTV
405 days ago
316 shikime
-
Perandori ep.193 - KTV
35:03
Perandori ep.193 - KTV
410 days ago
298 shikime
-
Perandori ep.192 - KTV
33:55
Perandori ep.192 - KTV
410 days ago
299 shikime
-
Perandori ep.191 - KTV
38:20
Perandori ep.191 - KTV
412 days ago
319 shikime
-
Perandori ep.190 - KTV
36:34
Perandori ep.190 - KTV
413 days ago
262 shikime
-
Perandori ep.189 - KTV
34:43
Perandori ep.189 - KTV
413 days ago
303 shikime
-
Perandori ep.188 - KTV
35:25
Perandori ep.188 - KTV
414 days ago
290 shikime
-
Perandori ep.187 - KTV
32:52
Perandori ep.187 - KTV
414 days ago
303 shikime
-
Perandori ep.186 - KTV
36:09
Perandori ep.186 - KTV
415 days ago
287 shikime
-
Perandori ep.185 - KTV
37:46
Perandori ep.185 - KTV
415 days ago
257 shikime
-
Perandori ep.184 - KTV
37:25
Perandori ep.184 - KTV
417 days ago
405 shikime
-
Perandori ep.183 - KTV
32:49
Perandori ep.183 - KTV
417 days ago
324 shikime
-
Perandori ep.182 - KTV
35:07
Perandori ep.182 - KTV
417 days ago
178 shikime
-
Perandori ep.181 - KTV
36:12
Perandori ep.181 - KTV
417 days ago
239 shikime
-
Perandori ep.179 - KTV
35:07
Perandori ep.179 - KTV
419 days ago
252 shikime
-
Perandori ep.178 - KTV
35:47
Perandori ep.178 - KTV
419 days ago
301 shikime
-
Perandori ep.177 - KTV
33:12
Perandori ep.177 - KTV
419 days ago
314 shikime
-
Perandori ep.176 - KTV
33:12
Perandori ep.176 - KTV
419 days ago
401 shikime
-
Perandori ep.175 - KTV
29:28
Perandori ep.175 - KTV
423 days ago
465 shikime
-
Perandori ep.174 - KTV
29:28
Perandori ep.174 - KTV
423 days ago
415 shikime
-
Perandori ep.162 - KTV
34:27
Perandori ep.162 - KTV
430 days ago
350 shikime
-
Perandori ep.161 - KTV
32:30
Perandori ep.161 - KTV
430 days ago
331 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS