Duke treguar 1 to 42 of 144 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 102 - FUND
30:31
Perla e Zeze - Epizodi 102 - FUND
107 days ago
7645 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 101
28:44
Perla e Zeze - Epizodi 101
111 days ago
5473 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 100
32:12
Perla e Zeze - Epizodi 100
117 days ago
5653 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 99
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 99
119 days ago
5585 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 98
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 98
174 days ago
13224 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 97
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 97
183 days ago
10397 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 96
26:02
Perla e Zeze - Epizodi 96
185 days ago
9710 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 95
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 95
186 days ago
8726 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 94
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 94
201 days ago
13940 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 93
26:02
Perla e Zeze - Epizodi 93
201 days ago
9654 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 92
41:55
Perla e Zeze - Epizodi 92
209 days ago
15154 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 91
36:57
Perla e Zeze - Epizodi 91
209 days ago
10985 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 90
30:15
Perla e Zeze - Epizodi 90
212 days ago
16058 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 89
33:14
Perla e Zeze - Epizodi 89
222 days ago
26563 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 88
43:23
Perla e Zeze - Epizodi 88
224 days ago
19304 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 87
37:37
Perla e Zeze - Epizodi 87
226 days ago
18594 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 86
26:57
Perla e Zeze - Epizodi 86
235 days ago
30333 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 85
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 85
236 days ago
20831 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS