Duke treguar 1 to 42 of 122 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 101
28:44
Perla e Zeze - Epizodi 101
45 days ago
4487 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 100
32:12
Perla e Zeze - Epizodi 100
51 days ago
4774 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 99
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 99
53 days ago
4716 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 98
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 98
108 days ago
12338 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 97
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 97
117 days ago
9732 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 96
26:02
Perla e Zeze - Epizodi 96
119 days ago
9125 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 95
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 95
120 days ago
8220 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 94
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 94
135 days ago
13510 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 93
26:02
Perla e Zeze - Epizodi 93
135 days ago
9345 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 92
41:55
Perla e Zeze - Epizodi 92
143 days ago
14687 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 91
36:57
Perla e Zeze - Epizodi 91
143 days ago
10682 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 90
30:15
Perla e Zeze - Epizodi 90
146 days ago
15673 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 89
33:14
Perla e Zeze - Epizodi 89
156 days ago
26181 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 88
43:23
Perla e Zeze - Epizodi 88
158 days ago
18800 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 87
37:37
Perla e Zeze - Epizodi 87
160 days ago
18142 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 86
26:57
Perla e Zeze - Epizodi 86
169 days ago
29830 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 85
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 85
170 days ago
20409 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 84
29:47
Perla e Zeze - Epizodi 84
171 days ago
17331 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 83
30:15
Perla e Zeze - Epizodi 83
172 days ago
18615 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 82
29:35
Perla e Zeze - Epizodi 82
173 days ago
17352 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 81
29:53
Perla e Zeze - Epizodi 81
174 days ago
17701 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 80
27:49
Perla e Zeze - Epizodi 80
176 days ago
22369 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 79
33:14
Perla e Zeze - Epizodi 79
177 days ago
17631 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 78
29:30
Perla e Zeze - Epizodi 78
179 days ago
18881 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 77
29:53
Perla e Zeze - Epizodi 77
181 days ago
21036 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 76
26:08
Perla e Zeze - Epizodi 76
183 days ago
21682 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 75
26:32
Perla e Zeze - Epizodi 75
184 days ago
18103 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 74
33:08
Perla e Zeze - Epizodi 74
186 days ago
19701 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 73
26:44
Perla e Zeze - Epizodi 73
186 days ago
15922 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 72
29:31
Perla e Zeze - Epizodi 72
187 days ago
17233 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 71
29:01
Perla e Zeze - Epizodi 71
192 days ago
26784 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 70
39:17
Perla e Zeze - Epizodi 70
194 days ago
22059 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 69
25:32
Perla e Zeze - Epizodi 69
198 days ago
24010 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 68
31:28
Perla e Zeze - Epizodi 68
200 days ago
24223 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 67
29:28
Perla e Zeze - Epizodi 67
201 days ago
22673 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 66
29:06
Perla e Zeze - Epizodi 66
202 days ago
22237 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS