Duke treguar 1 to 42 of 122 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 101
28:44
Perla e Zeze - Epizodi 101
81 days ago
5136 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 100
32:12
Perla e Zeze - Epizodi 100
87 days ago
5316 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 99
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 99
89 days ago
5277 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 98
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 98
144 days ago
12847 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 97
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 97
153 days ago
10143 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 96
26:02
Perla e Zeze - Epizodi 96
155 days ago
9482 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 95
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 95
156 days ago
8518 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 94
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 94
171 days ago
13768 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 93
26:02
Perla e Zeze - Epizodi 93
171 days ago
9508 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 92
41:55
Perla e Zeze - Epizodi 92
179 days ago
14932 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 91
36:57
Perla e Zeze - Epizodi 91
179 days ago
10844 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 90
30:15
Perla e Zeze - Epizodi 90
182 days ago
15874 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 89
33:14
Perla e Zeze - Epizodi 89
192 days ago
26386 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 88
43:23
Perla e Zeze - Epizodi 88
194 days ago
19105 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 87
37:37
Perla e Zeze - Epizodi 87
196 days ago
18394 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 86
26:57
Perla e Zeze - Epizodi 86
205 days ago
30114 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 85
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 85
206 days ago
20617 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 84
29:47
Perla e Zeze - Epizodi 84
207 days ago
17621 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 83
30:15
Perla e Zeze - Epizodi 83
208 days ago
18758 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 82
29:35
Perla e Zeze - Epizodi 82
209 days ago
17490 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 81
29:53
Perla e Zeze - Epizodi 81
210 days ago
17869 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 80
27:49
Perla e Zeze - Epizodi 80
212 days ago
22704 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 79
33:14
Perla e Zeze - Epizodi 79
213 days ago
17801 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 78
29:30
Perla e Zeze - Epizodi 78
215 days ago
19029 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 77
29:53
Perla e Zeze - Epizodi 77
217 days ago
21175 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 76
26:08
Perla e Zeze - Epizodi 76
219 days ago
21874 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 75
26:32
Perla e Zeze - Epizodi 75
220 days ago
18367 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 74
33:08
Perla e Zeze - Epizodi 74
222 days ago
19915 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 73
26:44
Perla e Zeze - Epizodi 73
222 days ago
16158 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 72
29:31
Perla e Zeze - Epizodi 72
223 days ago
17434 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 71
29:01
Perla e Zeze - Epizodi 71
228 days ago
27070 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 70
39:17
Perla e Zeze - Epizodi 70
230 days ago
22394 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 69
25:32
Perla e Zeze - Epizodi 69
234 days ago
24229 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 68
31:28
Perla e Zeze - Epizodi 68
236 days ago
24508 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 67
29:28
Perla e Zeze - Epizodi 67
237 days ago
22993 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 66
29:06
Perla e Zeze - Epizodi 66
238 days ago
22718 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS