Duke treguar 1 to 42 of 453 videot.
Uteran ep.1060 - Shqip - 17.10.2016
19:34
Uteran ep.1060 - Shqip - 17.10.2016
887 days ago
3705 shikime
63%
Uteran ep.1077 - Shqip - 09.11.2016
19:10
Uteran ep.1077 - Shqip - 09.11.2016
862 days ago
3181 shikime
97%
Uteran ep.1081 - Shqip - 15.11.2016
18:47
Uteran ep.1081 - Shqip - 15.11.2016
858 days ago
3020 shikime
100%
Uteran ep.1068 - Shqip - 27.10.2016
20:04
Uteran ep.1068 - Shqip - 27.10.2016
876 days ago
2887 shikime
80%
Uteran ep.1102- Shqip - 14.12.2016
21:08
Uteran ep.1102- Shqip - 14.12.2016
825 days ago
2823 shikime
-
Uteran ep.1086 - Shqip - 22.11.2016
20:12
Uteran ep.1086 - Shqip - 22.11.2016
849 days ago
2741 shikime
99%
Uteran ep.1070 - Shqip - 30.10.2016
18:52
Uteran ep.1070 - Shqip - 30.10.2016
872 days ago
2671 shikime
100%
Uteran ep.1055 - Shqip - 10.10.2016
20:00
Uteran ep.1055 - Shqip - 10.10.2016
892 days ago
2649 shikime
100%
Uteran ep.1080 - Shqip - 14.11.2016
20:11
Uteran ep.1080 - Shqip - 14.11.2016
858 days ago
2644 shikime
100%
Uteran ep.1095 - Shqip - 05.12.2016
24:03
Uteran ep.1095 - Shqip - 05.12.2016
838 days ago
2602 shikime
3%
Uteran ep.1087 - Shqip - 23.11.2016
19:21
Uteran ep.1087 - Shqip - 23.11.2016
848 days ago
2590 shikime
100%
Uteran ep.1054 - Shqip - 07.10.2016
20:13
Uteran ep.1054 - Shqip - 07.10.2016
897 days ago
2563 shikime
100%
Uteran ep.1078 - Shqip - 10.11.2016
19:23
Uteran ep.1078 - Shqip - 10.11.2016
861 days ago
2556 shikime
99%
Uteran ep.1066 - Shqip - 25.10.2016
22:16
Uteran ep.1066 - Shqip - 25.10.2016
877 days ago
2510 shikime
99%
Uteran ep.1065 - Shqip - 24.10.2016
27:10
Uteran ep.1065 - Shqip - 24.10.2016
879 days ago
2484 shikime
100%
Uteran ep.1062 - Shqip - 19.10.2016
19:16
Uteran ep.1062 - Shqip - 19.10.2016
884 days ago
2452 shikime
50%
Uteran ep.1052 - Shqip - 05.10.2016
18:32
Uteran ep.1052 - Shqip - 05.10.2016
898 days ago
2376 shikime
100%
Uteran ep.1053 - Shqip - 06.10.2016
33:19
Uteran ep.1053 - Shqip - 06.10.2016
897 days ago
2341 shikime
86%
Uteran ep.1076 - Shqip - 08.11.2016
18:35
Uteran ep.1076 - Shqip - 08.11.2016
864 days ago
2318 shikime
100%
Uteran ep.1072 - Shqip - 02.11.2016
24:22
Uteran ep.1072 - Shqip - 02.11.2016
870 days ago
2300 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS