Duke treguar 1 to 26 of 26 videot.
Vetem nje shprese - Epizodi 16
32:46
Vetem nje shprese - Epizodi 16
449 days ago
3927 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 15
30:00
Vetem nje shprese - Epizodi 15
452 days ago
5121 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 14
30:00
Vetem nje shprese - Epizodi 14
453 days ago
4443 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 13
31:00
Vetem nje shprese - Epizodi 13
454 days ago
4074 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 12
32:15
Vetem nje shprese - Epizodi 12
460 days ago
7775 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 11
33:14
Vetem nje shprese - Epizodi 11
462 days ago
9818 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 10
33:14
Vetem nje shprese - Epizodi 10
463 days ago
10703 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 9
29:56
Vetem nje shprese - Epizodi 9
466 days ago
11754 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 8
34:38
Vetem nje shprese - Epizodi 8
467 days ago
8595 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 7
34:30
Vetem nje shprese - Epizodi 7
468 days ago
8828 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 6
36:23
Vetem nje shprese - Epizodi 6
469 days ago
9076 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 5
32:46
Vetem nje shprese - Epizodi 5
472 days ago
9948 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 4
31:54
Vetem nje shprese - Epizodi 4
477 days ago
15112 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 3
34:12
Vetem nje shprese - Epizodi 3
479 days ago
11171 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 2
34:12
Vetem nje shprese - Epizodi 2
480 days ago
11456 shikime
-
Vetem nje shprese - Epizodi 1
32:46
Vetem nje shprese - Epizodi 1
481 days ago
15351 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS