Duke treguar 1 to 27 of 27 videot.
Zogu i Hershem - Epizodi 27
44:10
Zogu i Hershem - Epizodi 27
345 days ago
3114 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 26
44:00
Zogu i Hershem - Epizodi 26
345 days ago
1997 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 25
44:00
Zogu i Hershem - Epizodi 25
345 days ago
2202 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 24
49:08
Zogu i Hershem - Epizodi 24
365 days ago
2723 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 23
46:03
Zogu i Hershem - Epizodi 23
365 days ago
2247 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 22
46:08
Zogu i Hershem - Epizodi 22
365 days ago
2591 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 21
40:42
Zogu i Hershem - Epizodi 21
377 days ago
4031 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 20
44:12
Zogu i Hershem - Epizodi 20
377 days ago
3201 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 19
46:08
Zogu i Hershem - Epizodi 19
377 days ago
3675 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 18
47:51
Zogu i Hershem - Epizodi 18
384 days ago
2734 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 17
46:00
Zogu i Hershem - Epizodi 17
384 days ago
2727 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 16
46:01
Zogu i Hershem - Epizodi 16
384 days ago
2584 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 15
42:58
Zogu i Hershem - Epizodi 15
390 days ago
6870 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 14
45:29
Zogu i Hershem - Epizodi 14
390 days ago
2948 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 13
45:29
Zogu i Hershem - Epizodi 13
390 days ago
2900 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 12
45:44
Zogu i Hershem - Epizodi 12
406 days ago
4218 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 11
45:38
Zogu i Hershem - Epizodi 11
406 days ago
3969 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 10
46:08
Zogu i Hershem - Epizodi 10
406 days ago
3413 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 9
44:58
Zogu i Hershem - Epizodi 9
408 days ago
4037 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 8
46:14
Zogu i Hershem - Epizodi 8
408 days ago
4378 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 7
45:31
Zogu i Hershem - Epizodi 7
408 days ago
3797 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 6
44:14
Zogu i Hershem - Epizodi 6
419 days ago
5272 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 5
46:35
Zogu i Hershem - Epizodi 5
419 days ago
5824 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 4
42:32
Zogu i Hershem - Epizodi 4
439 days ago
8980 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 3
44:58
Zogu i Hershem - Epizodi 3
441 days ago
6679 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 2
45:24
Zogu i Hershem - Epizodi 2
441 days ago
8493 shikime
-
Zogu i Hershem - Epizodi 1
42:37
Zogu i Hershem - Epizodi 1
441 days ago
9168 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS