Duke treguar 1 to 42 of 9636 videot.
Dashuria e Erret ep.202 - Shqip
40:45
Dashuria e Erret ep.202 - Shqip
332 days ago
1450 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 9
46:58
Dashuria Bardh e Zi epizodi 9
212 days ago
16732 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 90
46:34
Dashuria Bardh e Zi epizodi 90
3 days ago
7307 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 95
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 95
98 days ago
7930 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 80
47:45
Dashuria Bardh e Zi epizodi 80
26 days ago
14631 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 44
47:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 44
134 days ago
24194 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 46
47:10
Dashuria Bardh e Zi epizodi 46
129 days ago
35702 shikime
-
Uteran ep.1457 - Shqip
20:19
Uteran ep.1457 - Shqip
20 days ago
319 shikime
-
Hëna e plotë Dolunay Epizodi 42
29:47
Hëna e plotë Dolunay Epizodi 42
271 days ago
12232 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 87
46:34
Dashuria Bardh e Zi epizodi 87
18 days ago
17295 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 78
45:24
Dashuria Bardh e Zi epizodi 78
30 days ago
17925 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 48
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 48
124 days ago
29584 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 79
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 79
26 days ago
13554 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 43
45:31
Dashuria Bardh e Zi epizodi 43
135 days ago
18641 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 98
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 98
86 days ago
11834 shikime
-
Merjem - Epizodi 14 - H1
32:12
Merjem - Epizodi 14 - H1
199 days ago
7042 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS