Duke treguar 4453 to 4494 of 5229 videot.
Perandori ep.48 - KTV
31:45
Perandori ep.48 - KTV
138 days ago
273 shikime
-
KLONI ep.55 - Perkthim Shqip
43:05
KLONI ep.55 - Perkthim Shqip
197 days ago
2581 shikime
-
Me Dashuro ep.90 - Shqip
08:01:13
Me Dashuro ep.90 - Shqip
233 days ago
908 shikime
-
I Dashur Baba ep.69 - Shqip
35:51
I Dashur Baba ep.69 - Shqip
44 days ago
444 shikime
-
Uteran ep.1072 - Shqip - 02.11.2016
24:22
Uteran ep.1072 - Shqip - 02.11.2016
262 days ago
1824 shikime
100%
Uteran ep.1071 - Shqip - 01.11.2016
19:58
Uteran ep.1071 - Shqip - 01.11.2016
263 days ago
1289 shikime
98%
Uteran ep.1070 - Shqip - 30.10.2016
18:52
Uteran ep.1070 - Shqip - 30.10.2016
264 days ago
2110 shikime
100%
Uteran ep.1058 - Shqip - 13.10.2016
19:03
Uteran ep.1058 - Shqip - 13.10.2016
281 days ago
1095 shikime
100%
Uteran ep.1044 - Shqip
19:37
Uteran ep.1044 - Shqip
290 days ago
837 shikime
100%
Perandori ep.77 - KTV
33:10
Perandori ep.77 - KTV
84 days ago
409 shikime
-
Perandori ep.75 - KTV
35:13
Perandori ep.75 - KTV
84 days ago
407 shikime
-
Perandori ep.21- KTV
34:14
Perandori ep.21- KTV
172 days ago
367 shikime
-
Perandori ep.20- KTV
33:35
Perandori ep.20- KTV
172 days ago
316 shikime
-
ASI ep.7 - Shqip
41:49
ASI ep.7 - Shqip
296 days ago
300 shikime
100%
ASI ep.106 - Shqip
28:20
ASI ep.106 - Shqip
295 days ago
600 shikime
100%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS