Duke treguar 4453 to 4494 of 6717 videot.
Nena epizodi 61 - Perkthim Shqip
32:47
Nena epizodi 61 - Perkthim Shqip
187 days ago
982 shikime
-
Uteran ep.1005 - Shqip
21:52
Uteran ep.1005 - Shqip
413 days ago
540 shikime
100%
Uteran ep.1224 - Shqip
25:23
Uteran ep.1224 - Shqip
165 days ago
743 shikime
-
ASI ep.12 - Shqip
38:39
ASI ep.12 - Shqip
416 days ago
493 shikime
100%
Uteran ep.1309 - Shqip
23:32
Uteran ep.1309 - Shqip
10 days ago
383 shikime
-
Uteran ep.1014 - Shqip
17:19
Uteran ep.1014 - Shqip
413 days ago
495 shikime
100%
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
43:13
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
256 days ago
1779 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.90
43:26
Konaku i Ages - Ep.90
398 days ago
381 shikime
-
Fatih Harbiye ep.83 - Perkthim Shqip
44:58
Fatih Harbiye ep.83 - Perkthim Shqip
382 days ago
7382 shikime
100%
Me Dashuro ep.134 - Shqip
55:01:15
Me Dashuro ep.134 - Shqip
291 days ago
473 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS