Duke treguar 4495 to 4536 of 5229 videot.
Uteran ep.1188 - Shqip
21:43
Uteran ep.1188 - Shqip
82 days ago
520 shikime
-
Nena epizodi 13 - Perkthim Shqip
27:54
Nena epizodi 13 - Perkthim Shqip
191 days ago
5321 shikime
-
Uteran ep.1093 - Shqip - 01.12.2016
19:50
Uteran ep.1093 - Shqip - 01.12.2016
232 days ago
1784 shikime
100%
Uteran ep.1233 - Shqip
26:18
Uteran ep.1233 - Shqip
18 days ago
236 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.20
44:28
Konaku i Ages - Ep.20
292 days ago
198 shikime
100%
I Dashur Baba ep.54 - Shqip
45:26
I Dashur Baba ep.54 - Shqip
65 days ago
448 shikime
-
Uteran ep.1027 - Shqip
18:12
Uteran ep.1027 - Shqip
293 days ago
381 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.199 - Klan Tv
43:19
Fate te Kryqzuara ep.199 - Klan Tv
136 days ago
3566 shikime
-
Me Dashuro ep.87 - Shqip
26:01:16
Me Dashuro ep.87 - Shqip
236 days ago
669 shikime
-
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
42:39
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
289 days ago
1394 shikime
100%
Nena epizodi 29 - Perkthim Shqip
27:00
Nena epizodi 29 - Perkthim Shqip
163 days ago
3936 shikime
-
Sarasvatichandra ep.52 - Shqip
42:57
Sarasvatichandra ep.52 - Shqip
291 days ago
364 shikime
100%
KLONI ep.35 - Perkthim Shqip
44:06
KLONI ep.35 - Perkthim Shqip
236 days ago
3993 shikime
100%
Nena epizodi 24 - Perkthim Shqip
23:12
Nena epizodi 24 - Perkthim Shqip
171 days ago
1377 shikime
-
Tregim i Pambaruar - Ep.20 21.10.2016
31:35
Tregim i Pambaruar - Ep.20 21.10.2016
275 days ago
1287 shikime
100%
Sarasvatichandra ep.41 - Shqip
42:56
Sarasvatichandra ep.41 - Shqip
292 days ago
352 shikime
100%
Perandori ep.111 - KTV
42:07
Perandori ep.111 - KTV
51 days ago
311 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS