Duke treguar 4495 to 4536 of 6717 videot.
Me Dashuro ep.134 - Shqip
55:01:15
Me Dashuro ep.134 - Shqip
291 days ago
473 shikime
-
Filinta - Ep.75 - Shqip
22:02:13
Filinta - Ep.75 - Shqip
280 days ago
1189 shikime
-
Filinta - Ep.80 - Shqip
57:01:48
Filinta - Ep.80 - Shqip
238 days ago
1468 shikime
-
Tregim i Pambaruar - Ep.2
43:50
Tregim i Pambaruar - Ep.2
417 days ago
1203 shikime
100%
Baba i Dashur ep.14 - Shqip
22:00:60
Baba i Dashur ep.14 - Shqip
404 days ago
2166 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.103 - Perkthim Shqip
30:04
Fatih Harbiye ep.103 - Perkthim Shqip
351 days ago
8951 shikime
96%
Baba i Dashur ep.16 - Shqip
43:03
Baba i Dashur ep.16 - Shqip
399 days ago
1689 shikime
100%
Baba i Dashur ep.26 - Shqip
46:56
Baba i Dashur ep.26 - Shqip
384 days ago
2570 shikime
100%
Uteran ep.1004 - Shqip
19:38
Uteran ep.1004 - Shqip
413 days ago
528 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.32
38:11
Konaku i Ages - Ep.32
398 days ago
308 shikime
-
Uteran ep.1297 - Shqip
21:23
Uteran ep.1297 - Shqip
56 days ago
469 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.18
40:55
Konaku i Ages - Ep.18
412 days ago
361 shikime
100%
Sarasvatichandra ep.66 - Shqip
42:44
Sarasvatichandra ep.66 - Shqip
411 days ago
458 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS