Duke treguar 43 to 84 of 9621 videot.
Dashuria Bardh e Zi epizodi 51
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 51
113 days ago
11277 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 72
47:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 72
29 days ago
18222 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
45:49
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
29 days ago
15712 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 58
46:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 58
89 days ago
10635 shikime
-
KLONI ep.54 - Perkthim Shqip
43:26
KLONI ep.54 - Perkthim Shqip
529 days ago
1102 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 43
45:31
Dashuria Bardh e Zi epizodi 43
131 days ago
17607 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 47
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 47
124 days ago
25713 shikime
-
Fatih Harbiye ep.93 - Perkthim Shqip
28:32
Fatih Harbiye ep.93 - Perkthim Shqip
575 days ago
8190 shikime
99%
Dashuria Bardh e Zi epizodi 28
43:46
Dashuria Bardh e Zi epizodi 28
167 days ago
27648 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 65
45:14
Dashuria Bardh e Zi epizodi 65
55 days ago
14944 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 34
41:28
Peralle e Pafajsise - Epizodi 34
25 days ago
2540 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 21
32:15
Perla e Zeze - Epizodi 21
236 days ago
23435 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 80
47:45
Dashuria Bardh e Zi epizodi 80
22 days ago
13622 shikime
-
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 10
31:04
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 10
113 days ago
5490 shikime
-
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 1
28:43
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 1
132 days ago
14054 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS