Duke treguar 85 to 126 of 9612 videot.
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
34:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 27
167 days ago
2941 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 53
44:08
Peralle e Pafajsise - Epizodi 53
13 days ago
2667 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 67
46:10
Dashuria Bardh e Zi epizodi 67
49 days ago
12942 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 46
47:10
Dashuria Bardh e Zi epizodi 46
123 days ago
32180 shikime
-
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 7
27:42
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 7
115 days ago
6225 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 79
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 79
19 days ago
11971 shikime
-
Krahet e Dashurise - Epizodi 20
34:41
Krahet e Dashurise - Epizodi 20
16 days ago
905 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
45:49
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
27 days ago
15059 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 85
47:45
Dashuria Bardh e Zi epizodi 85
13 days ago
10396 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 87
46:34
Dashuria Bardh e Zi epizodi 87
11 days ago
15253 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 28
43:46
Dashuria Bardh e Zi epizodi 28
165 days ago
27403 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 18
45:05
Dashuria Bardh e Zi epizodi 18
188 days ago
15176 shikime
-
Krahet e Dashurise - Epizodi 14
38:53
Krahet e Dashurise - Epizodi 14
18 days ago
902 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 30
42:05
Dashuria Bardh e Zi epizodi 30
162 days ago
26583 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
41:09
Gropa (Cukur) - Epizodi 19
185 days ago
3812 shikime
-
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 6
28:43
Ti trego Deti i Zi - Epizodi 6
115 days ago
5116 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 47
46:08
Peralle e Pafajsise - Epizodi 47
18 days ago
2422 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 51
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 51
111 days ago
11147 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS