Duke treguar 1 to 42 of 9621 videot.
Uteran ep.1294 - Shqip
25:29
Uteran ep.1294 - Shqip
268 days ago
712 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 52
47:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 52
111 days ago
17244 shikime
-
I Dashur Baba ep.180 - Shqip
31:12
I Dashur Baba ep.180 - Shqip
214 days ago
542 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
45:49
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
29 days ago
15714 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 50
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 50
116 days ago
12639 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 44
47:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 44
130 days ago
22468 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 58
46:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 58
89 days ago
10636 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 64
43:23
Dashuria Bardh e Zi epizodi 64
57 days ago
12821 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 81
46:35
Dashuria Bardh e Zi epizodi 81
22 days ago
14172 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 11
42:05
Dashuria Bardh e Zi epizodi 11
206 days ago
16621 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 77
46:35
Dashuria Bardh e Zi epizodi 77
25 days ago
12232 shikime
-
Merjem - Epizodi 30 - H1
27:42
Merjem - Epizodi 30 - H1
140 days ago
6692 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 88
47:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 88
10 days ago
21600 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 51
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 51
113 days ago
11278 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 3
41:56
Peralle e Pafajsise - Epizodi 3
99 days ago
5492 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 63
46:10
Dashuria Bardh e Zi epizodi 63
67 days ago
11994 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 22
28:00
Perla e Zeze - Epizodi 22
234 days ago
31543 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 50
40:40
Peralle e Pafajsise - Epizodi 50
18 days ago
3164 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 26
33:55
Perla e Zeze - Epizodi 26
228 days ago
18444 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 52
41:15
Peralle e Pafajsise - Epizodi 52
18 days ago
3652 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS