Duke treguar 1 to 42 of 9042 videot.
I Dashur Baba ep.165 - Shqip
59:01:30
I Dashur Baba ep.165 - Shqip
201 days ago
455 shikime
-
Me Dashuro ep.61 - Shqip
59:01:21
Me Dashuro ep.61 - Shqip
575 days ago
897 shikime
100%
Me Dashuro ep.127 - Shqip
59:01:18
Me Dashuro ep.127 - Shqip
482 days ago
1200 shikime
-
Me Dashuro ep.55 - Shqip
58:01:21
Me Dashuro ep.55 - Shqip
580 days ago
787 shikime
-
Me Dashuro ep.152 - Shqip
58:01:19
Me Dashuro ep.152 - Shqip
449 days ago
1588 shikime
-
Me Dashuro ep.129 - Shqip
58:01:18
Me Dashuro ep.129 - Shqip
480 days ago
626 shikime
-
Filinta - Ep.80 - Shqip
57:01:48
Filinta - Ep.80 - Shqip
419 days ago
1786 shikime
-
Kizilelma epizodi 6 - Shenja TV
56:01:42
Kizilelma epizodi 6 - Shenja TV
307 days ago
1419 shikime
-
Me Dashuro ep.41 - Shqip
56:01:22
Me Dashuro ep.41 - Shqip
594 days ago
832 shikime
100%
Me Dashuro ep.136 - Shqip
56:01:18
Me Dashuro ep.136 - Shqip
469 days ago
1623 shikime
-
Me Dashuro ep.137 - Shqip
56:01:18
Me Dashuro ep.137 - Shqip
469 days ago
1420 shikime
-
Me Dashuro ep.92 - Shqip
56:01:12
Me Dashuro ep.92 - Shqip
532 days ago
1522 shikime
-
I Dashur Baba ep.206 - Shqip
56:01:02
I Dashur Baba ep.206 - Shqip
129 days ago
322 shikime
-
Me Dashuro ep.134 - Shqip
55:01:15
Me Dashuro ep.134 - Shqip
472 days ago
685 shikime
-
I Dashur Baba ep.181 - Shqip
55:01:12
I Dashur Baba ep.181 - Shqip
177 days ago
348 shikime
-
Me Dashuro ep.53 - Shqip
54:01:21
Me Dashuro ep.53 - Shqip
585 days ago
1336 shikime
100%
Me Dashuro ep.115 - Shqip
53:01:17
Me Dashuro ep.115 - Shqip
500 days ago
1803 shikime
-
Me Dashuro ep.79 - Shqip
52:01:29
Me Dashuro ep.79 - Shqip
544 days ago
1970 shikime
-
Kizilelma epizodi 1 - Shenja TV
51:01:48
Kizilelma epizodi 1 - Shenja TV
349 days ago
3705 shikime
-
Me Dashuro ep.131 - Shqip
50:01:25
Me Dashuro ep.131 - Shqip
473 days ago
980 shikime
-
Me Dashuro ep.120 - Shqip
49:01:19
Me Dashuro ep.120 - Shqip
492 days ago
924 shikime
-
Me Dashuro ep.65 - Shqip
48:01:21
Me Dashuro ep.65 - Shqip
563 days ago
1411 shikime
-
Me Dashuro ep.139 - Shqip
47:01:18
Me Dashuro ep.139 - Shqip
466 days ago
1358 shikime
-
Me Dashuro ep.51 - Shqip
47:01:12
Me Dashuro ep.51 - Shqip
588 days ago
1317 shikime
100%
Alarm Per Kobren - Gjakmarja
46:01:31
Alarm Per Kobren - Gjakmarja
596 days ago
8480 shikime
83%
Me Dashuro ep.126 - Shqip
46:01:19
Me Dashuro ep.126 - Shqip
484 days ago
1242 shikime
-
Kizilelma epizodi 8 - Shenja TV
45:01:58
Kizilelma epizodi 8 - Shenja TV
292 days ago
1582 shikime
-
Filinta - Ep.79 - Shqip
45:01:55
Filinta - Ep.79 - Shqip
432 days ago
1950 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS