Duke treguar 4453 to 4494 of 5255 videot.
Filinta - Ep.90 - Shqip
39:01:22
Filinta - Ep.90 - Shqip
55 days ago
547 shikime
-
Me Dashuro ep.45 - Shqip
23:01:18
Me Dashuro ep.45 - Shqip
295 days ago
543 shikime
100%
Perandori ep.59 - KTV
35:55
Perandori ep.59 - KTV
124 days ago
542 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.3
42:49
Konaku i Ages - Ep.3
298 days ago
541 shikime
100%
Perandori ep.44 - KTV
28:40
Perandori ep.44 - KTV
144 days ago
540 shikime
-
I Dashur Baba ep.61 - Shqip
35:22
I Dashur Baba ep.61 - Shqip
55 days ago
539 shikime
-
Uteran ep.1251 - Shqip
24:17
Uteran ep.1251 - Shqip
4 days ago
539 shikime
-
ASI ep.18 - Shqip
41:06
ASI ep.18 - Shqip
297 days ago
536 shikime
50%
Perandori ep.92 - KTV
37:22
Perandori ep.92 - KTV
73 days ago
535 shikime
-
Uteran ep.1209 - Shqip
24:36
Uteran ep.1209 - Shqip
62 days ago
534 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.2
41:08
Konaku i Ages - Ep.2
298 days ago
531 shikime
100%
Perandori ep.91 - KTV
35:11
Perandori ep.91 - KTV
75 days ago
527 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.5
43:53
Konaku i Ages - Ep.5
297 days ago
526 shikime
100%
Sarasvatichandra ep.76 - Shqip
42:50
Sarasvatichandra ep.76 - Shqip
292 days ago
523 shikime
100%
Uteran ep.1047 - Shqip
19:06
Uteran ep.1047 - Shqip
291 days ago
523 shikime
100%
Uteran ep.1039 - Shqip
17:18
Uteran ep.1039 - Shqip
294 days ago
522 shikime
100%
Perandori ep.71 - KTV
34:02
Perandori ep.71 - KTV
102 days ago
521 shikime
-
Uteran ep.1188 - Shqip
21:43
Uteran ep.1188 - Shqip
83 days ago
520 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.101
59:51
Konaku i Ages - Ep.101
279 days ago
519 shikime
-
Perandori ep.132 - KTV
45:56
Perandori ep.132 - KTV
14 days ago
516 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS