Duke treguar 4453 to 4494 of 6790 videot.
Perandoria ep.5 - KTV - 28.12.2016
32:59
Perandoria ep.5 - KTV - 28.12.2016
320 days ago
1504 shikime
-
ASI ep.122 - Shqip - 18.10.2016
33:25
ASI ep.122 - Shqip - 18.10.2016
400 days ago
1499 shikime
80%
ASI ep.138 - Shqip - 10.11.2016
32:14
ASI ep.138 - Shqip - 10.11.2016
375 days ago
1498 shikime
100%
Merjem - Epizodi 6 - H2
39:22
Merjem - Epizodi 6 - H2
1 days ago
1492 shikime
-
Filinta - Ep.82 - Shqip
36:02:24
Filinta - Ep.82 - Shqip
230 days ago
1489 shikime
-
Uteran ep.1304 - Shqip
18:40
Uteran ep.1304 - Shqip
51 days ago
1484 shikime
-
Uteran ep.1082 - Shqip - 16.11.2016
17:59
Uteran ep.1082 - Shqip - 16.11.2016
372 days ago
1482 shikime
98%
Me Dashuro ep.118 - Shqip
18:01:11
Me Dashuro ep.118 - Shqip
317 days ago
1480 shikime
-
ASI ep.132 - Shqip - 01.11.2016
26:53
ASI ep.132 - Shqip - 01.11.2016
385 days ago
1478 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS