Duke treguar 43 to 84 of 10189 videot.
Dashuria Bardh e Zi epizodi 30
42:05
Dashuria Bardh e Zi epizodi 30
256 days ago
29077 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 73
46:31
Dashuria Bardh e Zi epizodi 73
121 days ago
28986 shikime
-
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
39:46
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
720 days ago
28822 shikime
99%
Dashuria Bardh e Zi epizodi 44
47:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 44
222 days ago
28656 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 78
45:24
Dashuria Bardh e Zi epizodi 78
117 days ago
28620 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 84
46:34
Dashuria Bardh e Zi epizodi 84
111 days ago
28479 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
45:49
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
121 days ago
28121 shikime
-
Dashuri me Qera ep.15 - Shqip
44:41
Dashuri me Qera ep.15 - Shqip
720 days ago
27965 shikime
100%
Dashuria Bardh e Zi epizodi 41
44:14
Dashuria Bardh e Zi epizodi 41
225 days ago
27931 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 19
28:31
Perla e Zeze - Epizodi 19
330 days ago
27738 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 20
31:05
Perla e Zeze - Epizodi 20
329 days ago
27551 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 1
31:25
Perla e Zeze - Epizodi 1
353 days ago
27549 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 75
47:45
Dashuria Bardh e Zi epizodi 75
121 days ago
27326 shikime
-
Dashuri me Qera ep.17 - Shqip
45:43
Dashuri me Qera ep.17 - Shqip
720 days ago
27272 shikime
95%
Perla e Zeze - Epizodi 71
29:01
Perla e Zeze - Epizodi 71
258 days ago
27251 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS