Duke treguar 127 to 168 of 7732 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 60
28:46
Perla e Zeze - Epizodi 60
35 days ago
18890 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 43
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 43
58 days ago
18863 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 6
28:26
Perla e Zeze - Epizodi 6
107 days ago
18651 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 37
25:06
Perla e Zeze - Epizodi 37
67 days ago
18614 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 17
26:54
Perla e Zeze - Epizodi 17
92 days ago
18469 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 14
28:53
Perla e Zeze - Epizodi 14
96 days ago
18437 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 70
39:17
Perla e Zeze - Epizodi 70
19 days ago
18404 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 66
29:06
Perla e Zeze - Epizodi 66
27 days ago
18345 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 12
28:44
Perla e Zeze - Epizodi 12
99 days ago
18202 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 38
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 38
65 days ago
18197 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 35
27:10
Perla e Zeze - Epizodi 35
69 days ago
18075 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 32
30:15
Perla e Zeze - Epizodi 32
73 days ago
17721 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 45
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 45
55 days ago
17715 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 4
27:42
Perla e Zeze - Epizodi 4
109 days ago
17687 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 39
26:22
Perla e Zeze - Epizodi 39
64 days ago
17625 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 46
32:21
Perla e Zeze - Epizodi 46
54 days ago
17587 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 33
28:12
Perla e Zeze - Epizodi 33
72 days ago
17503 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS