Duke treguar 1 to 42 of 1016 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 11
29:11
Perla e Zeze - Epizodi 11
7 days ago
13977 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 1
31:25
Perla e Zeze - Epizodi 1
19 days ago
11982 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 10
25:16
Perla e Zeze - Epizodi 10
10 days ago
11862 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 5
32:03
Perla e Zeze - Epizodi 5
15 days ago
11824 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 7
28:00
Perla e Zeze - Epizodi 7
13 days ago
11541 shikime
-
Kara Sevda - Kush e vrau Ozanin
07:28
Kara Sevda - Kush e vrau Ozanin
364 days ago
11196 shikime
98%
Perla e Zeze - Epizodi 6
28:26
Perla e Zeze - Epizodi 6
14 days ago
10862 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 4
27:42
Perla e Zeze - Epizodi 4
16 days ago
10796 shikime
-
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
26:26
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
373 days ago
10660 shikime
100%
Perla e Zeze - Epizodi 2
30:50
Perla e Zeze - Epizodi 2
18 days ago
10320 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 9
27:33
Perla e Zeze - Epizodi 9
11 days ago
10231 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS