Duke treguar 1 to 42 of 10888 videot.
Dashuria Bardh e Zi epizodi 46
47:10
Dashuria Bardh e Zi epizodi 46
300 days ago
44732 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 1
34:13
Dashuria Bardh e Zi epizodi 1
392 days ago
39748 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 70
46:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 70
221 days ago
39738 shikime
-
Dashuri me Qera ep.13 - Shqip
41:45
Dashuri me Qera ep.13 - Shqip
803 days ago
39306 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.16 - Shqip
48:10
Dashuri me Qera ep.16 - Shqip
803 days ago
38558 shikime
98%
Dashuria Bardh e Zi epizodi 48
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 48
295 days ago
35074 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 88
47:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 88
185 days ago
34794 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 22
28:00
Perla e Zeze - Epizodi 22
409 days ago
34169 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 47
48:43
Dashuria Bardh e Zi epizodi 47
299 days ago
33907 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 72
47:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 72
204 days ago
33730 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 28
43:46
Dashuria Bardh e Zi epizodi 28
342 days ago
32294 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 42
46:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 42
306 days ago
30951 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 86
26:57
Perla e Zeze - Epizodi 86
317 days ago
30610 shikime
-
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
39:46
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
803 days ago
30394 shikime
99%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS