Duke treguar 4453 to 4494 of 8139 videot.
Perandori ep.114 - KTV
36:35
Perandori ep.114 - KTV
260 days ago
421 shikime
-
Uteran ep.1222 - Shqip
25:27
Uteran ep.1222 - Shqip
260 days ago
707 shikime
-
I Dashur Baba ep.66 - Shqip
36:24
I Dashur Baba ep.66 - Shqip
260 days ago
833 shikime
-
Nena epizodi 79 - Perkthim Shqip
42:14
Nena epizodi 79 - Perkthim Shqip
260 days ago
1649 shikime
-
Uteran ep.1223 - Shqip
24:43
Uteran ep.1223 - Shqip
259 days ago
784 shikime
-
Nena epizodi 80 - Perkthim Shqip
42:05
Nena epizodi 80 - Perkthim Shqip
259 days ago
2933 shikime
-
I Dashur Baba ep.66 - Shqip
36:06
I Dashur Baba ep.66 - Shqip
259 days ago
674 shikime
-
Perandori ep.116 - KTV
28:22
Perandori ep.116 - KTV
258 days ago
406 shikime
-
Uteran ep.1224 - Shqip
25:23
Uteran ep.1224 - Shqip
258 days ago
781 shikime
-
I Dashur Baba ep.68 - Shqip
38:34
I Dashur Baba ep.68 - Shqip
258 days ago
731 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS