Duke treguar 4495 to 4536 of 4735 videot.
I Dashur Baba ep.68 - Shqip
38:34
I Dashur Baba ep.68 - Shqip
16 days ago
414 shikime
-
Perandori ep.117 - KTV
28:22
Perandori ep.117 - KTV
15 days ago
196 shikime
-
Uteran ep.1225 - Shqip
26:16
Uteran ep.1225 - Shqip
15 days ago
581 shikime
-
I Dashur Baba ep.69 - Shqip
35:51
I Dashur Baba ep.69 - Shqip
15 days ago
377 shikime
-
Perandori ep.118 - KTV
22:54
Perandori ep.118 - KTV
14 days ago
220 shikime
-
Uteran ep.1226 - Shqip
24:04
Uteran ep.1226 - Shqip
14 days ago
619 shikime
-
I Dashur Baba ep.70 - Shqip
35:46
I Dashur Baba ep.70 - Shqip
14 days ago
407 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Fatih Harbiye 03. Mes Dy Dashurish 04. Dielli i Dimrit - Kis Gunesi 05. Me Fal - Beni Affet 06. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 07. Nje Pjese e Imja 08. Dashuria e Erret - Kara Sevda 09. Ambicie e Verbër - Kordugum 10. ASI 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dirilis Ertugrul - Ringjallja Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Gjithcka per tim bir - AlsatM Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Jetë, Dashuria nuk do fjalë Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me Dashuro - Beni Boyle Sev Milat - Shenja Tv Mos u Dorzo Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS