Duke treguar 5839 to 5880 of 6276 videot.
Nene epizodi 3 - Klan TV
48:00
Nene epizodi 3 - Klan TV
32 days ago
1324 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
33:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
32 days ago
6015 shikime
-
Perandori ep.183 - KTV
32:49
Perandori ep.183 - KTV
31 days ago
95 shikime
-
Perandori ep.184 - KTV
37:25
Perandori ep.184 - KTV
31 days ago
112 shikime
-
Uteran ep.1291 - Shqip
22:34
Uteran ep.1291 - Shqip
31 days ago
514 shikime
-
Uteran ep.1292 - Shqip
22:34
Uteran ep.1292 - Shqip
31 days ago
471 shikime
-
I Dashur Baba ep.137 - Shqip
55:52
I Dashur Baba ep.137 - Shqip
31 days ago
187 shikime
-
I Dashur Baba ep.138 - Shqip
54:29
I Dashur Baba ep.138 - Shqip
31 days ago
375 shikime
-
Nene epizodi 4 - Klan TV
41:20
Nene epizodi 4 - Klan TV
30 days ago
1110 shikime
-
Nene epizodi 5 - Klan TV
45:50
Nene epizodi 5 - Klan TV
30 days ago
1568 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS