Duke treguar 4327 to 4368 of 5229 videot.
Uteran ep.1068 - Shqip - 27.10.2016
20:04
Uteran ep.1068 - Shqip - 27.10.2016
268 days ago
2406 shikime
80%
ASI ep.128 - Shqip - 26.10.2016
32:09
ASI ep.128 - Shqip - 26.10.2016
268 days ago
1744 shikime
50%
Uteran ep.1067 - Shqip - 26.10.2016
20:29
Uteran ep.1067 - Shqip - 26.10.2016
268 days ago
1633 shikime
100%
Uteran ep.1066 - Shqip - 25.10.2016
22:16
Uteran ep.1066 - Shqip - 25.10.2016
269 days ago
2023 shikime
99%
Poyraz Karayel ep.3 - Perkthim Shqip
25:14
Poyraz Karayel ep.3 - Perkthim Shqip
270 days ago
1960 shikime
50%
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
24:24
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
270 days ago
6589 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.23 26.10.2016
33:23
Tregim i Pambaruar - Ep.23 26.10.2016
270 days ago
2425 shikime
80%
Baba i Dashur ep.25 - Shqip
45:53
Baba i Dashur ep.25 - Shqip
270 days ago
1552 shikime
100%
Filinta - Ep.62-3 - Shqip - 16.10.2016
37:11
Filinta - Ep.62-3 - Shqip - 16.10.2016
270 days ago
1002 shikime
100%
ASI ep.127 - Shqip - 25.10.2016
31:35
ASI ep.127 - Shqip - 25.10.2016
270 days ago
2404 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.22 25.10.2016
29:56
Tregim i Pambaruar - Ep.22 25.10.2016
271 days ago
2719 shikime
80%
Fatih Harbiye ep.80 - Perkthim Shqip
25:55
Fatih Harbiye ep.80 - Perkthim Shqip
271 days ago
6424 shikime
89%
Baba i Dashur ep.24 - Shqip
46:42
Baba i Dashur ep.24 - Shqip
271 days ago
2162 shikime
100%
Poyraz Karayel ep.2 - Perkthim Shqip
30:52
Poyraz Karayel ep.2 - Perkthim Shqip
271 days ago
2359 shikime
67%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS