Duke treguar 4369 to 4410 of 6270 videot.
KLONI ep.55 - Perkthim Shqip
43:05
KLONI ep.55 - Perkthim Shqip
286 days ago
2789 shikime
-
Me Dashuro ep.117 - Shqip
13:01:20
Me Dashuro ep.117 - Shqip
286 days ago
1397 shikime
-
Perandoria ep.4 - KTV - 27.12.2016
32:44
Perandoria ep.4 - KTV - 27.12.2016
286 days ago
2085 shikime
-
Nena epizodi 9 - Perkthim Shqip
35:01
Nena epizodi 9 - Perkthim Shqip
286 days ago
6046 shikime
-
KLONI ep.54 - Perkthim Shqip
43:26
KLONI ep.54 - Perkthim Shqip
287 days ago
872 shikime
-
KLONI ep.53 - Perkthim Shqip
43:31
KLONI ep.53 - Perkthim Shqip
287 days ago
2158 shikime
-
Me Dashuro ep.116 - Shqip
37:01:18
Me Dashuro ep.116 - Shqip
287 days ago
1410 shikime
-
Nena epizodi 8 - Perkthim Shqip
34:25
Nena epizodi 8 - Perkthim Shqip
287 days ago
6241 shikime
-
KLONI ep.52 - Perkthim Shqip
42:13
KLONI ep.52 - Perkthim Shqip
288 days ago
2334 shikime
-
Me Dashuro ep.115 - Shqip
53:01:17
Me Dashuro ep.115 - Shqip
288 days ago
1583 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS