Duke treguar 4495 to 4536 of 7096 videot.
KLONI ep.73 - Perkthim Shqip
42:21
KLONI ep.73 - Perkthim Shqip
289 days ago
1954 shikime
-
KLONI ep.72 - Perkthim Shqip
41:25
KLONI ep.72 - Perkthim Shqip
289 days ago
1773 shikime
-
KLONI ep.71 - Perkthim Shqip
45:17
KLONI ep.71 - Perkthim Shqip
289 days ago
3105 shikime
-
Perandori ep.34 - KTV
38:16
Perandori ep.34 - KTV
289 days ago
618 shikime
-
Perandori ep.33 - KTV
37:16
Perandori ep.33 - KTV
289 days ago
712 shikime
-
Me Dashuro ep.152 - Shqip
58:01:19
Me Dashuro ep.152 - Shqip
289 days ago
1443 shikime
-
KLONI ep.70 - Perkthim Shqip
41:57
KLONI ep.70 - Perkthim Shqip
290 days ago
2847 shikime
-
Me Dashuro ep.151 - Shqip
45:01:18
Me Dashuro ep.151 - Shqip
290 days ago
483 shikime
-
Fate te Kryqzuara ep.194 - Klan Tv
50:39
Fate te Kryqzuara ep.194 - Klan Tv
291 days ago
4584 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS