Duke treguar 4537 to 4578 of 7096 videot.
Nena epizodi 33 - Perkthim Shqip
30:35
Nena epizodi 33 - Perkthim Shqip
291 days ago
3042 shikime
-
Perandori ep.32 - KTV
29:37
Perandori ep.32 - KTV
292 days ago
974 shikime
-
KLONI ep.69 - Perkthim Shqip
41:37
KLONI ep.69 - Perkthim Shqip
292 days ago
2445 shikime
-
Me Dashuro ep.150 - Shqip
28:01:22
Me Dashuro ep.150 - Shqip
292 days ago
1135 shikime
-
Fate te Kryqzuara ep.193 - Klan Tv
50:51
Fate te Kryqzuara ep.193 - Klan Tv
292 days ago
2397 shikime
-
Nena epizodi 32 - Perkthim Shqip
25:35
Nena epizodi 32 - Perkthim Shqip
292 days ago
1387 shikime
-
Nena epizodi 31 - Perkthim Shqip
27:30
Nena epizodi 31 - Perkthim Shqip
292 days ago
1431 shikime
-
Perandori ep.31 - KTV
33:25
Perandori ep.31 - KTV
292 days ago
326 shikime
-
Perandori ep.30 - KTV
37:02
Perandori ep.30 - KTV
292 days ago
300 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS