Duke treguar 4537 to 4578 of 4735 videot.
ASI ep.100 - Shqip
44:07
ASI ep.100 - Shqip
266 days ago
343 shikime
100%
ASI ep.99 - Shqip
43:17
ASI ep.99 - Shqip
266 days ago
280 shikime
100%
ASI ep.98 - Shqip
35:59
ASI ep.98 - Shqip
266 days ago
745 shikime
50%
ASI ep.97 - Shqip
40:50
ASI ep.97 - Shqip
266 days ago
233 shikime
100%
ASI ep.96 - Shqip
28:17
ASI ep.96 - Shqip
266 days ago
283 shikime
100%
ASI ep.95 - Shqip
39:08
ASI ep.95 - Shqip
266 days ago
261 shikime
100%
ASI ep.94 - Shqip
41:30
ASI ep.94 - Shqip
266 days ago
388 shikime
100%
ASI ep.93 - Shqip
40:10
ASI ep.93 - Shqip
266 days ago
273 shikime
100%
ASI ep.92 - Shqip
40:03
ASI ep.92 - Shqip
266 days ago
353 shikime
100%
ASI ep.91 - Shqip
27:48
ASI ep.91 - Shqip
266 days ago
302 shikime
100%
ASI ep.90 - Shqip
43:02
ASI ep.90 - Shqip
266 days ago
341 shikime
100%
ASI ep.89 - Shqip
41:46
ASI ep.89 - Shqip
266 days ago
216 shikime
100%
ASI ep.88 - Shqip
40:35
ASI ep.88 - Shqip
266 days ago
225 shikime
100%
ASI ep.87 - Shqip
39:54
ASI ep.87 - Shqip
266 days ago
282 shikime
100%
ASI ep.86 - Shqip
27:03
ASI ep.86 - Shqip
266 days ago
287 shikime
100%
ASI ep.85 - Shqip
40:24
ASI ep.85 - Shqip
266 days ago
231 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
47:32
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
266 days ago
2187 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
43:26
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
266 days ago
2195 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
51:41
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
266 days ago
2725 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
42:00
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
266 days ago
3771 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
39:52
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
266 days ago
1880 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.129 - Klan Tv
43:52
Fate te Kryqzuara ep.129 - Klan Tv
266 days ago
1470 shikime
67%
Fate te Kryqzuara ep.128 - Klan Tv
42:53
Fate te Kryqzuara ep.128 - Klan Tv
266 days ago
1445 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.127 - Klan Tv
37:40
Fate te Kryqzuara ep.127 - Klan Tv
266 days ago
2051 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.126 - Klan Tv
59:44
Fate te Kryqzuara ep.126 - Klan Tv
266 days ago
2495 shikime
80%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Fatih Harbiye 03. Mes Dy Dashurish 04. Dielli i Dimrit - Kis Gunesi 05. Me Fal - Beni Affet 06. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 07. Nje Pjese e Imja 08. Dashuria e Erret - Kara Sevda 09. Ambicie e Verbër - Kordugum 10. ASI 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dirilis Ertugrul - Ringjallja Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Gjithcka per tim bir - AlsatM Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Jetë, Dashuria nuk do fjalë Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me Dashuro - Beni Boyle Sev Milat - Shenja Tv Mos u Dorzo Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS