Duke treguar 4999 to 5040 of 5958 videot.
Uteran ep.1071 - Shqip - 01.11.2016
19:58
Uteran ep.1071 - Shqip - 01.11.2016
327 days ago
1358 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.82 - Perkthim Shqip
26:01
Fatih Harbiye ep.82 - Perkthim Shqip
327 days ago
6351 shikime
100%
Baba i Dashur ep.27 - Shqip
45:38
Baba i Dashur ep.27 - Shqip
328 days ago
1894 shikime
100%
Me Dashuro ep.64 - Shqip
49:25
Me Dashuro ep.64 - Shqip
328 days ago
1154 shikime
-
Tregim i Pambaruar - Ep.26 01.11.2016
30:57
Tregim i Pambaruar - Ep.26 01.11.2016
328 days ago
2262 shikime
33%
Uteran ep.1070 - Shqip - 30.10.2016
18:52
Uteran ep.1070 - Shqip - 30.10.2016
328 days ago
2174 shikime
100%
ASI ep.131 - Shqip - 31.10.2016
27:03
ASI ep.131 - Shqip - 31.10.2016
328 days ago
2189 shikime
0%
Baba i Dashur ep.26 - Shqip
46:56
Baba i Dashur ep.26 - Shqip
329 days ago
2451 shikime
100%
Me Dashuro ep.63 - Shqip
46:25
Me Dashuro ep.63 - Shqip
329 days ago
1128 shikime
-
Tregim i Pambaruar - Ep.25 31.10.2016
23:55
Tregim i Pambaruar - Ep.25 31.10.2016
329 days ago
4182 shikime
100%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS