Duke treguar 5041 to 5082 of 5958 videot.
Uteran ep.1069 - Shqip - 28.10.2016
20:08
Uteran ep.1069 - Shqip - 28.10.2016
330 days ago
1514 shikime
100%
ASI ep.130 - Shqip - 28.10.2016
32:29
ASI ep.130 - Shqip - 28.10.2016
330 days ago
1979 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.24 28.10.2016
26:43
Tregim i Pambaruar - Ep.24 28.10.2016
331 days ago
3923 shikime
100%
ASI ep.129 - Shqip - 27.10.2016
33:39
ASI ep.129 - Shqip - 27.10.2016
331 days ago
3100 shikime
75%
Poyraz Karayel ep.4 - Perkthim Shqip
27:21
Poyraz Karayel ep.4 - Perkthim Shqip
331 days ago
2294 shikime
75%
Uteran ep.1068 - Shqip - 27.10.2016
20:04
Uteran ep.1068 - Shqip - 27.10.2016
333 days ago
2472 shikime
80%
ASI ep.128 - Shqip - 26.10.2016
32:09
ASI ep.128 - Shqip - 26.10.2016
333 days ago
1775 shikime
50%
Uteran ep.1067 - Shqip - 26.10.2016
20:29
Uteran ep.1067 - Shqip - 26.10.2016
333 days ago
1709 shikime
100%
Uteran ep.1066 - Shqip - 25.10.2016
22:16
Uteran ep.1066 - Shqip - 25.10.2016
333 days ago
2109 shikime
99%
Poyraz Karayel ep.3 - Perkthim Shqip
25:14
Poyraz Karayel ep.3 - Perkthim Shqip
334 days ago
2086 shikime
50%
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
24:24
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
334 days ago
6752 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.23 26.10.2016
33:23
Tregim i Pambaruar - Ep.23 26.10.2016
334 days ago
2507 shikime
80%
Baba i Dashur ep.25 - Shqip
45:53
Baba i Dashur ep.25 - Shqip
334 days ago
1666 shikime
100%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS