Duke treguar 5629 to 5670 of 5870 videot.
Me Dashuro ep.39 - Shqip
26:01:23
Me Dashuro ep.39 - Shqip
354 days ago
1281 shikime
100%
Baba i Dashur ep.7 - Shqip
53:35
Baba i Dashur ep.7 - Shqip
354 days ago
1488 shikime
91%
Baba i Dashur ep.6 - Shqip
41:42
Baba i Dashur ep.6 - Shqip
354 days ago
1552 shikime
100%
Mbretëresha e Natës - Ep.36
35:44
Mbretëresha e Natës - Ep.36
354 days ago
2180 shikime
100%
Mbretëresha e Natës - Ep.35
41:27
Mbretëresha e Natës - Ep.35
354 days ago
3367 shikime
86%
Tregim i Pambaruar - Ep.8 30.09.2016
44:06
Tregim i Pambaruar - Ep.8 30.09.2016
355 days ago
1885 shikime
100%
ASI ep.107 - Shqip
39:50
ASI ep.107 - Shqip
355 days ago
442 shikime
100%
ASI ep.106 - Shqip
28:20
ASI ep.106 - Shqip
355 days ago
661 shikime
100%
ASI ep.105 - Shqip
42:56
ASI ep.105 - Shqip
355 days ago
638 shikime
100%
ASI ep.104 - Shqip
42:15
ASI ep.104 - Shqip
355 days ago
515 shikime
100%
ASI ep.103 - Shqip
41:51
ASI ep.103 - Shqip
355 days ago
651 shikime
100%
ASI ep.102 - Shqip
43:42
ASI ep.102 - Shqip
355 days ago
638 shikime
100%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS