Duke treguar 5671 to 5712 of 6697 videot.
Baba i Dashur ep.32 - Shqip
45:47
Baba i Dashur ep.32 - Shqip
377 days ago
2037 shikime
100%
Me Dashuro ep.70 - Shqip
25:01:18
Me Dashuro ep.70 - Shqip
377 days ago
1029 shikime
-
Fatih Harbiye ep.85 - Perkthim Shqip
29:16
Fatih Harbiye ep.85 - Perkthim Shqip
377 days ago
6716 shikime
99%
Tregim i Pambaruar - Ep.29 07.11.2016
26:14
Tregim i Pambaruar - Ep.29 07.11.2016
377 days ago
3687 shikime
100%
Baba i Dashur ep.31 - Shqip
43:12
Baba i Dashur ep.31 - Shqip
377 days ago
2051 shikime
100%
Me Dashuro ep.69 - Shqip
18:01:13
Me Dashuro ep.69 - Shqip
377 days ago
1187 shikime
-
Tregim i Pambaruar - Ep.28 04.11.2016
33:29
Tregim i Pambaruar - Ep.28 04.11.2016
378 days ago
2612 shikime
83%
ASI ep.135 - Shqip - 04.11.2016
32:09
ASI ep.135 - Shqip - 04.11.2016
378 days ago
2034 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.84 - Perkthim Shqip
25:37
Fatih Harbiye ep.84 - Perkthim Shqip
378 days ago
6128 shikime
99%
Dashuria e Erret ep.92 - Shqip
44:25
Dashuria e Erret ep.92 - Shqip
378 days ago
4658 shikime
100%
Uteran ep.1074 - Shqip - 04.11.2016
43:58
Uteran ep.1074 - Shqip - 04.11.2016
378 days ago
1621 shikime
100%
Uteran ep.1073 - Shqip - 03.11.2016
24:35
Uteran ep.1073 - Shqip - 03.11.2016
379 days ago
1527 shikime
100%
Me Dashuro ep.68 - Shqip
41:01:21
Me Dashuro ep.68 - Shqip
379 days ago
1006 shikime
-
ASI ep.134 - Shqip - 03.11.2016
29:26
ASI ep.134 - Shqip - 03.11.2016
379 days ago
2273 shikime
100%
Baba i Dashur ep.30 - Shqip
43:52
Baba i Dashur ep.30 - Shqip
379 days ago
2561 shikime
100%
Me Dashuro ep.67 - Shqip
56:35
Me Dashuro ep.67 - Shqip
379 days ago
1202 shikime
0%
Dashuria e Erret ep.91 - Shqip
44:46
Dashuria e Erret ep.91 - Shqip
380 days ago
5991 shikime
82%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS