Duke treguar 7939 to 7980 of 8142 videot.
ASI ep.105 - Shqip
42:56
ASI ep.105 - Shqip
508 days ago
801 shikime
100%
ASI ep.104 - Shqip
42:15
ASI ep.104 - Shqip
508 days ago
659 shikime
100%
ASI ep.103 - Shqip
41:51
ASI ep.103 - Shqip
508 days ago
856 shikime
100%
ASI ep.102 - Shqip
43:42
ASI ep.102 - Shqip
508 days ago
766 shikime
100%
ASI ep.101 - Shqip
28:12
ASI ep.101 - Shqip
508 days ago
886 shikime
100%
ASI ep.100 - Shqip
44:07
ASI ep.100 - Shqip
508 days ago
601 shikime
100%
ASI ep.99 - Shqip
43:17
ASI ep.99 - Shqip
508 days ago
519 shikime
100%
ASI ep.98 - Shqip
35:59
ASI ep.98 - Shqip
508 days ago
1069 shikime
50%
ASI ep.97 - Shqip
40:50
ASI ep.97 - Shqip
508 days ago
372 shikime
100%
ASI ep.96 - Shqip
28:17
ASI ep.96 - Shqip
508 days ago
489 shikime
100%
ASI ep.95 - Shqip
39:08
ASI ep.95 - Shqip
508 days ago
494 shikime
100%
ASI ep.94 - Shqip
41:30
ASI ep.94 - Shqip
508 days ago
542 shikime
100%
ASI ep.93 - Shqip
40:10
ASI ep.93 - Shqip
508 days ago
513 shikime
100%
ASI ep.92 - Shqip
40:03
ASI ep.92 - Shqip
508 days ago
566 shikime
100%
ASI ep.91 - Shqip
27:48
ASI ep.91 - Shqip
508 days ago
439 shikime
100%
ASI ep.90 - Shqip
43:02
ASI ep.90 - Shqip
508 days ago
581 shikime
100%
ASI ep.89 - Shqip
41:46
ASI ep.89 - Shqip
508 days ago
429 shikime
100%
ASI ep.88 - Shqip
40:35
ASI ep.88 - Shqip
508 days ago
454 shikime
100%
ASI ep.87 - Shqip
39:54
ASI ep.87 - Shqip
508 days ago
501 shikime
100%
ASI ep.86 - Shqip
27:03
ASI ep.86 - Shqip
508 days ago
497 shikime
100%
ASI ep.85 - Shqip
40:24
ASI ep.85 - Shqip
508 days ago
383 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
47:32
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
508 days ago
2584 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
43:26
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
508 days ago
2575 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
51:41
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
508 days ago
3162 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
42:00
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
508 days ago
5639 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
39:52
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
508 days ago
2246 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.129 - Klan Tv
43:52
Fate te Kryqzuara ep.129 - Klan Tv
508 days ago
1720 shikime
67%
Fate te Kryqzuara ep.128 - Klan Tv
42:53
Fate te Kryqzuara ep.128 - Klan Tv
508 days ago
1716 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.127 - Klan Tv
37:40
Fate te Kryqzuara ep.127 - Klan Tv
508 days ago
2460 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.126 - Klan Tv
59:44
Fate te Kryqzuara ep.126 - Klan Tv
508 days ago
2979 shikime
80%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS