Duke treguar 7939 to 7980 of 9042 videot.
ASI ep.138 - Shqip - 10.11.2016
32:14
ASI ep.138 - Shqip - 10.11.2016
552 days ago
1728 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
28:44
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
553 days ago
8437 shikime
94%
Dashuria e Erret ep.94 - Shqip
45:39
Dashuria e Erret ep.94 - Shqip
553 days ago
4098 shikime
75%
Uteran ep.1078 - Shqip - 10.11.2016
19:23
Uteran ep.1078 - Shqip - 10.11.2016
553 days ago
2418 shikime
99%
Poyraz Karayel ep.5 - Perkthim Shqip
34:03
Poyraz Karayel ep.5 - Perkthim Shqip
553 days ago
2027 shikime
94%
ASI ep.137 - Shqip - 09.11.2016
33:52
ASI ep.137 - Shqip - 09.11.2016
554 days ago
2588 shikime
0%
Fatih Harbiye ep.86 - Perkthim Shqip
32:29
Fatih Harbiye ep.86 - Perkthim Shqip
554 days ago
6695 shikime
98%
Uteran ep.1077 - Shqip - 09.11.2016
19:10
Uteran ep.1077 - Shqip - 09.11.2016
554 days ago
3048 shikime
97%
Poyraz Karayel ep.5 - Perkthim Shqip
31:59
Poyraz Karayel ep.5 - Perkthim Shqip
555 days ago
2342 shikime
83%
Baba i Dashur ep.35 - Shqip
39:58
Baba i Dashur ep.35 - Shqip
555 days ago
2366 shikime
100%
Me Dashuro ep.73 - Shqip
27:01:18
Me Dashuro ep.73 - Shqip
555 days ago
1490 shikime
100%
Dashuria e Erret ep.93 - Shqip
40:57
Dashuria e Erret ep.93 - Shqip
555 days ago
5855 shikime
95%
Baba i Dashur ep.34 - Shqip
59:03
Baba i Dashur ep.34 - Shqip
556 days ago
2442 shikime
100%
Me Dashuro ep.72 - Shqip
22:01:22
Me Dashuro ep.72 - Shqip
556 days ago
1146 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS