Duke treguar 7981 to 8022 of 8142 videot.
Alarm Per Kobren - Gjakmarja
46:01:31
Alarm Per Kobren - Gjakmarja
509 days ago
7843 shikime
83%
Konaku i Ages - Ep.5
43:53
Konaku i Ages - Ep.5
509 days ago
786 shikime
100%
ASI ep.84 - Shqip
40:56
ASI ep.84 - Shqip
509 days ago
633 shikime
100%
ASI ep.83 - Shqip
43:30
ASI ep.83 - Shqip
509 days ago
450 shikime
100%
ASI ep.82 - Shqip
39:05
ASI ep.82 - Shqip
509 days ago
471 shikime
100%
ASI ep.81 - Shqip
31:03
ASI ep.81 - Shqip
509 days ago
426 shikime
100%
ASI ep.80 - Shqip
36:34
ASI ep.80 - Shqip
509 days ago
470 shikime
100%
ASI ep.79 - Shqip
42:57
ASI ep.79 - Shqip
509 days ago
462 shikime
100%
ASI ep.78 - Shqip
43:01
ASI ep.78 - Shqip
509 days ago
442 shikime
100%
ASI ep.77 - Shqip
43:33
ASI ep.77 - Shqip
509 days ago
533 shikime
100%
ASI ep.76 - Shqip
26:09
ASI ep.76 - Shqip
509 days ago
364 shikime
100%
ASI ep.75 - Shqip
42:01
ASI ep.75 - Shqip
509 days ago
532 shikime
100%
ASI ep.74 - Shqip
40:36
ASI ep.74 - Shqip
509 days ago
555 shikime
100%
ASI ep.73 - Shqip
43:36
ASI ep.73 - Shqip
509 days ago
504 shikime
100%
ASI ep.72 - Shqip
41:15
ASI ep.72 - Shqip
509 days ago
349 shikime
100%
ASI ep.71 - Shqip
27:15
ASI ep.71 - Shqip
509 days ago
477 shikime
100%
ASI ep.70 - Shqip
42:25
ASI ep.70 - Shqip
509 days ago
475 shikime
100%
ASI ep.69 - Shqip
42:27
ASI ep.69 - Shqip
509 days ago
592 shikime
100%
ASI ep.68 - Shqip
42:42
ASI ep.68 - Shqip
509 days ago
516 shikime
100%
ASI ep.67 - Shqip
42:46
ASI ep.67 - Shqip
509 days ago
566 shikime
100%
ASI ep.66 - Shqip
28:00
ASI ep.66 - Shqip
509 days ago
610 shikime
100%
ASI ep.65 - Shqip
41:57
ASI ep.65 - Shqip
509 days ago
726 shikime
100%
ASI ep.64 - Shqip
42:31
ASI ep.64 - Shqip
509 days ago
577 shikime
100%
ASI ep.63 - Shqip
40:53
ASI ep.63 - Shqip
509 days ago
605 shikime
100%
ASI ep.62 - Shqip
41:05
ASI ep.62 - Shqip
509 days ago
424 shikime
100%
ASI ep.61 - Shqip
28:21
ASI ep.61 - Shqip
509 days ago
459 shikime
100%
ASI ep.60 - Shqip
37:01
ASI ep.60 - Shqip
509 days ago
471 shikime
100%
ASI ep.59 - Shqip
41:07
ASI ep.59 - Shqip
509 days ago
571 shikime
100%
ASI ep.58 - Shqip
43:28
ASI ep.58 - Shqip
509 days ago
552 shikime
100%
ASI ep.57 - Shqip
40:47
ASI ep.57 - Shqip
509 days ago
454 shikime
100%
ASI ep.56 - Shqip
34:35
ASI ep.56 - Shqip
509 days ago
439 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS