Duke treguar 8317 to 8358 of 9684 videot.
Fatih Harbiye ep.99 - Perkthim Shqip
23:26
Fatih Harbiye ep.99 - Perkthim Shqip
595 days ago
10188 shikime
98%
KLONI ep.35 - Perkthim Shqip
44:06
KLONI ep.35 - Perkthim Shqip
595 days ago
4290 shikime
100%
Me Dashuro ep.88 - Shqip
01:22
Me Dashuro ep.88 - Shqip
595 days ago
1336 shikime
-
Me Dashuro ep.87 - Shqip
26:01:16
Me Dashuro ep.87 - Shqip
595 days ago
1038 shikime
-
Uteran ep.1090 - Shqip - 28.11.2016
19:27
Uteran ep.1090 - Shqip - 28.11.2016
595 days ago
1513 shikime
100%
ASI ep.149 - Shqip - 25.11.2016
33:56
ASI ep.149 - Shqip - 25.11.2016
596 days ago
2970 shikime
0%
Fatih Harbiye ep.98 - Perkthim Shqip
24:27
Fatih Harbiye ep.98 - Perkthim Shqip
596 days ago
9482 shikime
99%
ASI ep.148 - Shqip - 24.11.2016
34:19
ASI ep.148 - Shqip - 24.11.2016
596 days ago
1823 shikime
100%
Uteran ep.1089 - Shqip - 25.11.2016
19:39
Uteran ep.1089 - Shqip - 25.11.2016
596 days ago
1783 shikime
100%
Uteran ep.1088 - Shqip - 24.11.2016
18:05
Uteran ep.1088 - Shqip - 24.11.2016
596 days ago
1464 shikime
99%
Me Dashuro ep.86 - Shqip
11:01:20
Me Dashuro ep.86 - Shqip
596 days ago
1238 shikime
100%
Me Dashuro ep.85 - Shqip
22:01:16
Me Dashuro ep.85 - Shqip
596 days ago
1087 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS