Duke treguar 8317 to 8358 of 8536 videot.
Baba i Dashur ep.7 - Shqip
53:35
Baba i Dashur ep.7 - Shqip
533 days ago
1794 shikime
91%
Baba i Dashur ep.6 - Shqip
41:42
Baba i Dashur ep.6 - Shqip
533 days ago
1879 shikime
100%
Mbretëresha e Natës - Ep.36
35:44
Mbretëresha e Natës - Ep.36
533 days ago
2685 shikime
100%
Mbretëresha e Natës - Ep.35
41:27
Mbretëresha e Natës - Ep.35
533 days ago
4038 shikime
86%
Tregim i Pambaruar - Ep.8 30.09.2016
44:06
Tregim i Pambaruar - Ep.8 30.09.2016
534 days ago
2168 shikime
100%
ASI ep.107 - Shqip
39:50
ASI ep.107 - Shqip
534 days ago
535 shikime
100%
ASI ep.106 - Shqip
28:20
ASI ep.106 - Shqip
534 days ago
826 shikime
100%
ASI ep.105 - Shqip
42:56
ASI ep.105 - Shqip
534 days ago
816 shikime
100%
ASI ep.104 - Shqip
42:15
ASI ep.104 - Shqip
534 days ago
671 shikime
100%
ASI ep.103 - Shqip
41:51
ASI ep.103 - Shqip
534 days ago
884 shikime
100%
ASI ep.102 - Shqip
43:42
ASI ep.102 - Shqip
534 days ago
781 shikime
100%
ASI ep.101 - Shqip
28:12
ASI ep.101 - Shqip
534 days ago
909 shikime
100%
ASI ep.100 - Shqip
44:07
ASI ep.100 - Shqip
534 days ago
618 shikime
100%
ASI ep.99 - Shqip
43:17
ASI ep.99 - Shqip
534 days ago
536 shikime
100%
ASI ep.98 - Shqip
35:59
ASI ep.98 - Shqip
534 days ago
1118 shikime
50%
ASI ep.97 - Shqip
40:50
ASI ep.97 - Shqip
534 days ago
382 shikime
100%
ASI ep.96 - Shqip
28:17
ASI ep.96 - Shqip
534 days ago
505 shikime
100%
ASI ep.95 - Shqip
39:08
ASI ep.95 - Shqip
534 days ago
523 shikime
100%
ASI ep.94 - Shqip
41:30
ASI ep.94 - Shqip
534 days ago
550 shikime
100%
ASI ep.93 - Shqip
40:10
ASI ep.93 - Shqip
534 days ago
528 shikime
100%
ASI ep.92 - Shqip
40:03
ASI ep.92 - Shqip
534 days ago
579 shikime
100%
ASI ep.91 - Shqip
27:48
ASI ep.91 - Shqip
534 days ago
454 shikime
100%
ASI ep.90 - Shqip
43:02
ASI ep.90 - Shqip
534 days ago
596 shikime
100%
ASI ep.89 - Shqip
41:46
ASI ep.89 - Shqip
534 days ago
439 shikime
100%
ASI ep.88 - Shqip
40:35
ASI ep.88 - Shqip
534 days ago
465 shikime
100%
ASI ep.87 - Shqip
39:54
ASI ep.87 - Shqip
534 days ago
525 shikime
100%
ASI ep.86 - Shqip
27:03
ASI ep.86 - Shqip
534 days ago
516 shikime
100%
ASI ep.85 - Shqip
40:24
ASI ep.85 - Shqip
534 days ago
395 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
47:32
Fate te Kryqzuara ep.134 - Klan Tv
534 days ago
2601 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
43:26
Fate te Kryqzuara ep.133 - Klan Tv
534 days ago
2599 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
51:41
Fate te Kryqzuara ep.132 - Klan Tv
534 days ago
3187 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
42:00
Fate te Kryqzuara ep.131 - Klan Tv
534 days ago
5693 shikime
100%
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
39:52
Fate te Kryqzuara ep.130 - Klan Tv
534 days ago
2265 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS